Baterie do aparatów słuchowych

Aparaty słuchowe poprawiają komfort życia bardzo wielu osobom. Żeby jednak mogły prawidłowo działać, potrzebują dobrej jakości baterii. Kupując baterie do aparatu słuchowego, nie można zapominać, że jest to urządzenie znajdujące się blisko ciała, z którym ma się kontakt przez praktycznie cały dzień. Dlatego tak ważny jest wybór produktów od sprawdzonych producentów.

Showing 1–32 of 33 results

1 2

Baterie do aparatu słuchowego – jak wybrać?

Na rynku można znaleźć kilka różnych modeli baterii do aparatów słuchowych. Wybór zależy oczywiście od rodzaju urządzenia, z którego korzystamy. Istnieje jednak kilka zasad, którymi warto kierować się podczas zakupów. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy interesujący nas model nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak silnie toksyczna rtęć.

Ponadto, weźmy pod uwagę żywotność baterii. Jak nietrudno się domyślić, najwygodniejsze dla użytkownika są baterie o długim czasie działania. Zasada jest prosta – im większa bateria, tym dłuższa żywotność. Warto jednak pamiętać, że rozmiar baterii zależy od rodzaju stosowanego przez nas sprzętu.

Dla wygody użytkowników baterie do aparatów słuchowych oraz ślimakowych zostały oznaczone kolorami. Baterie do aparatu słuchowego 10, czyli najmniejsze, mają żółte nalepki, baterie 13 – pomarańczowe, 312 – brązowe, a 675 – największe i tym samym najdłużej działające – mają niebieskie nalepki zabezpieczające. W tym samym kolorze są również elementy blistra.

Baterie słuchowe dostępne w naszej ofercie

Baterie słuchowe z naszej oferty to wyroby najwyższej jakości zaprojektowane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika. Wśród naszych propozycji znajdziesz baterie znanych producentów, takich jak Rayovac, Duracell i Power One. Baterie zostały wyposażone w innowacyjne technologie, które zwiększają ich żywotność oraz komfort stosowania.

Baterie Power One i Duracell Activair to baterie bezrtęciowe. Co więcej, Duracell mają wyjątkowo wygodny blister oraz nalepką Easy Tab. Na uwagę zasługują również baterie słuchowe Rayovac. Dzięki technologii Active Core Technology odznaczają się dłuższym czasem działania.

Wszystkie oferowane przez nas baterie są łatwe w aktywacji i proste w użyciu, a specjalny kształt blistra dodatkowo zwiększa łatwość korzystania z nich.