baterie do aparatów słuchowych 13
Baterie do aparatów słuchowych Power One Evolution 13 / PR48
10 grudnia 2020
Varta Max Power Lr3 / AAA – baterie alkaliczne 1.5V
15 grudnia 2020

Power One Evolution 312 / PR41 Baterie do aparatów słuchowych

9.90 135.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
NOWOŚĆ! Baterie o zwiększonej pojemności.
Działają długo, bez względu na warunki otoczenia.
Są przystosowane do współpracy z bezprzewodowymi akcesoriami Wi-Fi.
Nie zawierają rtęci.
Napięcie 1,45V.
Sprowadzane bezpośrednio od producenta.
Data przydatności: min 2026 r.

Power One Evolution 312 / PR41

Baterie do aparatu słuchowego wyjątkowo mocne.

Cechy baterii:

 • Baterie o nowej konstrukcji.
 • Nowa technologia uszczelnień pozwala na zwiększenie pojemności od 10 do 15%
 • Data przydatności: min. 2026 r.
 • Napięcie 1,45V.
 • Doskonale pracują pod dużym obciążeniem.
 • Przystosowane do współpracy z aparatami obsługującymi akcesoria Wi-Fi.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free)
 • Wymiary: 7,9 x 3,6 mm.

Pojemność baterii jest większa nawet o 15% od innych dostępnych na rynku

Baterie Power One, cieszą się uznaniem i zaufaniem coraz większej grupy użytkowników. Działają długo w każdych warunkach pogodowych, nawet w hałaśliwym otoczeniu. Nowoczesna technologia uszczelnienia ogniw daje Ci pewność prawidłowego działania baterii. Korzystaj komfortowo ze swojego aparatu słuchowego z bateriami POWER ONE EVOLUTION TFT.

Power One Evolution, to niezawodne baterie nawet w ekstremalnych warunkach środowiskowych. Mają najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki opatentowanej technologii potrójnego uszczelnienia. Dotychczas materiałem zapewniającym bezpieczeństwo była folia PTFE. PTFE to bardzo szczególny rodzaj tworzywa sztucznego: składa się z warstwy spełniającej funkcję powłoki nieprzywierającej na patelniach, znanej jako „Teflon®”, a także membrany wykorzystującej technologię stosowaną w ubraniach z warstwą oddychającą, znaną jako „Gore-Tex®”.

Baterie Power One Evolution, opierają się na nowej technologii TFT (Thin Foil Technology)

Jest to nowy cieńszy materiał, który ma te same właściwości, co folia PTFE, ale zajmuje mniej miejsca, dzięki czemu w baterii o tym samym rozmiarze co wcześniejszy, można umieścić więcej wkładu wytwarzającego prąd. Połączenie technlogii TFT z udoskonaleniem formuły wkładu sprawiło, ze baterie Power One Evolution mają żywotność dłuższą nawet o 15% w stosunku do poprzedniej generacji baterii Power One, a także w stosunku do baterii konkurencji. Dane dotyczą najpopularniejszej obecnie baterii typu 312.

Aby potwierdzić wyższą pojemność baterii Power One Evolution, Varta zleciła przeprowadzenie testów niezależnemu laboratorium Itertek. Na opracowanym przez laboratorium Intertek wykresie widać, że nowe baterie są mocniejsze od poprzedniej generacji baterii Power One oraz od baterii konkurencji od 11 do 16 %. Wyniki dotyczą dwóch najpopularniejszych na rynku typów baterii słuchowych, czyli baterii typ 13 i baterii typ 312.

 

Baterie Power One Evolution działają 1-2 dni dłużej.

Po przeprowadzonych testach laboratoryjnych, przeprowadzono również badanie opinii użytkowników aparatów słuchowych. Dano im do testowania w warunkach naturalnych baterie Power One Evolution, a następnie poproszono o opinię na temat nowych baterii. Z zebranych informacji wynika, że aż 81 % osób testujących twierdzi, ze nowe baterie działają przynajmniej 1 dzień dłużej. 43 % osób testujących stwierdziło wydłużenie czasu działania baterii o dwie doby. Dodatkowo potwierdzono w długoterminowych testach prowadzonych w różnych warunkach klimatycznych, nawet w ekstremalnych, że okres przydatności do użycia baterii Power One Evolution, wynosi aż 4 lata.

Baterie Power One są zapakowane w bardzo dobrze zaprojektowane blistry, utrzymujące je na miejscu i pozwalające na pojedyncze wyjmowanie baterii. Są też wyposażone w długie nalepki zabezpieczające przed aktywacją, które jednocześnie ułatwią Ci umieszczanie baterii w komorze aparatu słuchowego. To ważne zwłaszcza dla osób starszych, z ograniczonymi możliwościami ruchowymi.

Power One Mercury Free, posiada wszystkie certyfikaty wymagane przez prawo UE.

Kupując baterie Power One w sklepie GoEnergia, otrzymujesz produkt sprowadzany bezpośrednio od producenta.

 

Wszystkie baterie do aparatów słuchowych są oznaczone w ten sam sposób. Oprócz oznaczeń numerycznych, mają oznaczenia kolorystyczne, przypisane poszczególnym numerom baterii:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Power One Mercury Free, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Power One / Varta

Power One / Varta

Power One to marka firmy Varta Microbattery, specjalizującej się w produkcji baterii specjalistycznych, cynkowo-powietrznych, litowych, alkalicznych i srebrowych.

Varta

Baterie i akumulatorki Varta

Varta z pewnością zainteresuje użytkowników nowoczesnych urządzeń, ze względu na nacisk jaki kładzie na jakość swoich produktów. Varta to ekspert w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych. To firma z prawie 130-letnią tradycją w produkcji ogniw energetycznych.Baterie Varta produkowane są w Niemczech i spełniają wszystkie międzynarodowe normy narzucone na producentów ogniw energetycznych. Wiąże się to nie tylko z wysokimi standardami produkcji, ale też z dbałością o ochronę środowiska, a tym samym np. z wyeliminowaniem rtęci.Wszystkie najpopularniejsze baterie Varta AA i AAA oraz pozostałe baterie alkaliczne zostały podzielone według przydatności, tak żeby konsument mógł łatwo stwierdzić jakie baterie są mu potrzebne. Są trzy linie baterii. Żółte (baterie Energy) to wytrzymałość, niebieskie baterie (High Energy), to dużo energii, baterie czerwone (Max Tech) to precyzja zasilania. Opracowane technologie wzięły się z doświadczenia i bezkompromisowej jakości, które już w czasach pierwszych lotów kosmicznych, pozwoliły zasilać aparaty Niela Armstronga podczas jego misji księżycowej.W chwili obecnej żyjemy w erze urządzeń mobilnych. Varta dostrzega tę zmianę i koncentruje się na rozwoju linii produkujących baterie guzikowe i specjalistyczne, zasilające np. zegarki czy aparaty słuchowe oraz akumulatorki do elektronicznych urządzeń domowych i osobistych.Varta Consumer znajduje się obecnie wśród trójki najbardziej innowacyjnych firm w tej branży, w Europie.

Varta Microbattery

Varta Microbattery to część wydzielona z grupy Varta, zajmująca się głównie produkcją baterii guzikowych i specjalistycznych baterii litowych. Baterie guzikowe, to baterie do aparatów słuchowych, baterie litowe i baterie srebrowe do zegarków. Specjalistyczne litowe baterie guzikowe i cylindryczne są przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, często jednak stanowią podstawowe źródło zasilania urządzeń produkowanych, bądź używanych w zakładach przemysłowych.Baterie Varty Microbattery są dobrze znane użytkownikom takich urządzeń medycznych jak aparaty słuchowe. Varta oferuje je pod marką POWER ONE i ECOPACK. Baterie Power One są jednymi z najpopularniejszych baterii do aparatów słuchowych na rynku. Do ich technologicznego rozwoju firma Varta Microbattery przywiązuje dużą wagę, dlatego jako pierwsza wprowadziła baterie cynkowo-powietrzne bez rtęci o porównywalnych parametrach do tych używanych wcześniej. Baterie słuchowe Power One są przystosowane do pracy z nowoczesnymi aparatami słuchowymi obsługującymi łączność WI-FI, a w związku z tym mającymi duże zapotrzebowanie na energię.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.