baterie do aparatu słuchowego rayovac
Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 10 EMF / PR70
1 grudnia 2016
bateria do aparatu słuchowego duracell 13
Duracell Activair 13 / PR48 Baterie do aparatów słuchowych
3 lutego 2017

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 13 EMF / PR48

8.50 101.80 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
 • Wyprodukowane w nowej technologii Active Core Technology.
 • Działają sprawnie z aparatami obsługującymi akcesoria Wi-Fi.
 • Baterie Rayovac 13 EMF zostały wzmocnione, są zapakowane w nowy blister.
 • Sprowadzane bezpośrednio od producenta.
 • Nie zawierają rtęci.
 • Napięcie 1,45V.
 • Pojemność 310 mAh.
 • Data przydatności min. 2026 r.
 • Wyprodukowane w UK.

Baterie do aparatów słuchowych

Rayovac Extra 13 EMF / PR48

Baterie Rayovac Extra są jedną z najczęściej kupowanych marek w Polsce i na świecie. Mają teraz lepszą formułę, dzięki której działają dłużej bez względu na warunki atmosferyczne i warunki otoczenia. Dawniej baterie słuchowe działały nawet o połowę krócej, kiedy było suche powietrze, np. w czasie mrozów i pomieszczeniach ogrzewanych kaloryferami. Teraz znacznie zmniejszono wpływ warunków otoczenia.

Rayovac da Ci bezproblemowe działanie aparatu

Pojemność konkretnej baterii zależy od warunków w jakich pracuje aparat słuchowy. Przy średnim ustawieniu mocy Twojego aparatu, baterie Rayovac Extra 13 EMF będą miały pojemność ok. 310 mAh.

Baterie słuchowe Rayovac Extra Advanced utrzymują stabilne napięcie, aż do momentu całkowitego rozładowania, co znacząco wpływa na komfort ich używania. Są pod tym względem jednymi z najlepszych na rynku. Działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.

Dla Twojej wygody baterie Rayovac mają teraz dłuższe nalepki zabezpieczające baterie przed aktywacją, które ułatwiają umieszczanie baterii w komorze aparatu słuchowego.

Kupując baterie Rayovac Extra Advanced Premium Pack w naszym sklepie, zyskujesz produkt najwyższej jakości o długiej dacie przydatności. Sprowadzamy baterie bezpośrednio od producenta.

Cechy baterii Rayovac Extra Advanced 13 / PR48

 • Napięcie 1,45V
 • Działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free)
 • Data przydatności: min. 2026 r.
 • Baterie wyprodukowane  UK

Baterie do aparatów słuchowych oznaczone są numerami i kolorami:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Nie odklejaj nalepek baterii na próbę, żeby sprawdzić czy działają! Kiedy odkleisz nalepkę, bateria aktywuje się i rozładuje nawet, jeśli nie będziesz jej używał.

Baterie Rayovac Extra Advanced EMF Premium Pack, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe.Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta.Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.