baterie do aparatu słuchowego
Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 13 EMF / PR48
12 grudnia 2016
Baterie do aparatów słuchowych Power One 13 / PR48
3 lutego 2017

Duracell Activair 13 / PR48 Baterie do aparatów słuchowych

9.00 118.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
 • Długo działają, niezależnie od warunków atmosferycznych i otoczenia
 • Nie zawierają rtęci
 • Nalepka Easy Tab ułatwia aplikację baterii do komory aparatu
 • Wygodne plastikowe opakowanie utrzymuje baterie na miejscu
 • Napięcie: 1,45V
 • Pojemność 310 mAh
 • Data przydatności: min. 2025r.
 • Wyprodukowane w Niemczech
 • Sprowadzane bezpośrednio od producenta

Duracell Activair DA13 / PR48 baterie do aparatów słuchowych

dostępne warianty: 6 szt. 30 szt. 60 szt. 120 szt.

Cechy baterii:

 • Baterie wyprodukowane w najnowszej formule.
 • Są bardzo mocne. Działają stabilnie nawet pod dużym obciążeniem.
 • Unikalny blister i nalepki Easy Tab maksymalnie ułatwiają używanie baterii.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free).
 • Napięcie 1,45V.
 • Data przydatności: min. 2026 r.
 • Wymiary: 5,8 x 3,6 mm

Duracell Activair należą do najbardziej wydajnych baterii na rynku.

Baterie Duracell Activair działają dobrze w szerokim zakresie temperatur: od -10 stC do +50 stC. Dzięki zwiększonemu napięciu do 1,45V oraz utrzymywaniu stabilnego napięcia aż do całkowitego rozładowania, są przystosowane do współpracy z aparatami słuchowymi obsługującymi łączność Wi-Fi. Z powodu tych ulepszeń, cieszą się dużą popularnością wśród ludzi aktywnych.

Baterie Duracell Activair są zgodne z normami Unii Europejskiej. Dzięki udoskonalonej formule eliminującej rtęć, lepiej chronią środowisko naturalne.

Baterie Duracell Activair (do aparatów słuchowych) są najlepiej postrzeganą marką w Polsce

Wygodne opakowanie ułatwia przechowywanie baterii i noszenie ich przy sobie, a długa nalepka Easy Tab sprawia, że wkładanie baterii do aparatu słuchowego jest bardzo łatwe, nawet dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Klienci, zgodnie twierdzą, że używanie baterii Duracell Activair jest wygodniejsze, niż baterii słuchowych innych marek.

 

Wszystkie baterie do aparatów słuchowych są oznaczone w ten sam sposób. Oprócz oznaczeń numerycznych, mają oznaczenia kolorystyczne, przypisane poszczególnym numerom baterii:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Duracell Mercury Free, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Duracell

Baterie Duracell

Duracell jest naturalnym wyborem dla każdego, kto chce uruchomić swoje urządzenie na baterie i wygodnie z niego korzystać. Wybierając baterie Duracell zapomnisz o problemach z zasilaniem. Od samego początku produkty Duracella były tworzone z myślą o najwyższej jakości.Formułę baterii alklaicznych, czyli takich które dłużej działają od zwykłych, cynkowych, a przy tym nie wylewają, wymyślono specjalnie dla producentów aparatów fotograficznych z wbudowanymi lampami błyskowymi. Były to i nadal są, bardzo prądożerne urządzenia. Duracell, od samego początku, aż do tej pory jest pionierem w produkcji tych ogniw.Baterie Duracell były dostarczane do Kodaka, Polaroida a także Agfy. Potem przyszedł czas na użytkowników prywatnych. Kampania z zabawką królika, tak spopularyzowała te baterie, że do dzisiaj są one synonimem wysokiej jakości ogniw zasilających wszelkiego typu urządzenia. Sukces ten ma solidne podstawy, w postaci parametrów baterii Duracell. Celem firmy było dostarczenie baterii działającej dłużej od innych baterii, mającej stabilną charakterystykę rozładowania, nie wylewającej i rozpoznawalnej…Udało się. Z tego powodu Duracell to pierwsza bateria, która działała na księżycu i pierwszy wybór wielu klientów na całym świecie. Duracell to jednak nie tylko producent niezawodnych baterii alkalicznych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek guzikową baterię do aparatów słuchowych. Jest także niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości ogniw litowych i akumulatorów o wysokiej pojemności.Akumulatorki Duracell bezproblemowo zasilają urządzenia o dużym poborze mocy. Działają długo i można je ładować nawet 2000 razy. Dzięki temu Duracell w znaczącym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Inne produkty Duracella również są produkowane z myślą o wpływie na nasze otoczenie. Baterie alkaliczne już od wielu dziesięcioleci, nie zawierają metali ciężkich.Ciężka praca nad innowacyjnością baterii Duracell oraz dbałość o pozytywną, wizualną identyfikację marki sprawiają, że Duracell zawsze walczy o pierwsze miejsce na podium, wśród producentów baterii, na całym świecie.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.