Rayovac 13baterie do aparatów słuchowychNowy blister – 8 szt.
28 kwietnia 2023

Rayovac 10 –
baterie do aparatów słuchowych
Nowy blister – 8szt.

8.50 58.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

NOWOŚĆ! Baterie pakowane w blister 8szt. SUPER CENA!

Napięcie: 1.45V
Model: 10 / PR70
Ilość: 80 sztuk
Wymiary: 5.8 x 3.6 mm
Inne oznaczenia: DA10, 10HPX, s10, p10, PR230, ZA10,PR70, HA10, 10AU
Data przydatności: min 2027 r.
Nie zawierają rtęci - Hg 0%

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac Extra 10

 

Nowa technologia  – Rayovac Sound Fusion Technology

Ponad 110 lat doświadczenia Rayovaca właśnie zaowocowało stworzeniem technologii nowej generacji – Sound Fusion. Technologia ta usprawnia procesy prądotwórcze, co przekłada się na dłuższe działanie baterii Rayovac w urządzeniach pracujących bezprzewodowo. Baterie Rayovac są teraz jeszcze trwalsze i niezawodne.

 

Rayovac Sound Fusion to najlepszy przykład nowoczesnej myśli technicznej, wykorzystanej do polepszenia jakości życia człowieka. Teraz możesz więcej usłyszeć i więcej doświadczać.

 

Ulepszenia nowej technologii Sound Fusion:

  • Ulepszenie sieci polimerowej baterii, pomaga zmaksymalizować osiągi baterii.
  • Działanie baterii w szerszym zakresie temperatur – większa stabilność baterii jeszcze bardziej poprawia komfort korzystania z aparatu słuchowego, a tym samym jakość Twojego życia.

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 10 dają poczucie stabilności i komfortu korzystania z aparatu słuchowego

Baterie Rayovac Extra są najczęściej kupowaną marką w Polsce, w kanale e-commerce. Mają teraz udoskonaloną formułę, dzięki której działają długo bez względu na warunki atmosferyczne i warunki otoczenia.

Pojemność konkretnej baterii zależy od warunków w jakich pracuje aparat słuchowy.

 

Oznaczenia baterii słuchowych są uniwersalne

  • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
Liczba sztuk

8 szt., 48 szt., 80 szt.

Marka

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe.Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta.Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 10 teraz dostępne w nowych opakowaniach, po 8 szt. Dzięki temu są tańsze, a Ty masz zapas baterii słuchowych na dłużej.

Baterie w blistrze 8 szt, to ulepszone baterie Rayovac Extra, wyprodukowane w technologii Sound Fusion.

Baterie Rayovac to najpopularniejsze baterie do aparatów słuchowych na rynku. Cenią je klienci, lekarze i audiolodzy z całego świata.