Baterie do aparatów słuchowych 10 / PR70

Bateria do aparatu słuchowego 10 / PR70 służy do zasilania małych aparatów słuchowych. Żeby użytkownikom łatwiej było zapamiętać, jakich baterii potrzebują, ten typ został oznaczony kolorem żółtym. Baterie typu 10 wytrzymują zazwyczaj od trzech do siedmiu dni. Warto jednak pamiętać, że zależy to od mocy aparatu słuchowego oraz czynników zewnętrznych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór baterii słuchowych 10 / PR70 sprawdzonych marek, stworzonych z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających na celu przedłużenie ich żywotności i zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Baterie do aparatu słuchowego 10

Baterie do aparatów słuchowych Duracell, Rayovac, Power One oraz Energizer to nowoczesne modele o napięciu 105 mAh wyprodukowane bez użycia rtęci. Dzięki temu są całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Odpowiednio przechowywane, baterie 10 / PR70 zachowują swoje właściwości przez cztery lata. Dzięki zwiększonemu napięciu wynoszącemu 1,45V te nowoczesne baterie współpracują z urządzeniami za pomocą łącza WiFi, znacznie zwiększając komfort korzystania z urządzeń słuchowych.

Wszystkie baterie mają żółte elementy opakowania oraz nalepki zabezpieczające, więc bez problemu dopasujesz typ baterii do swojego aparatu.

Bateria PR70

Oprócz baterii, w naszym asortymencie mamy dla Ciebie praktyczne zestawy, w których skład wchodzi bateria PR70 oraz płyn w sprayu OHO do czyszczenia aparatu słuchowego. Ponadto, w GoEnergia dbamy nie tylko o to, żeby trafiały do Ciebie produkty najwyższej jakości, lecz również w przystępnej cenie. Korzystając z naszej oferty, możesz mieć pewność, że otrzymasz od nas sprawne baterie prosto od producenta, które, prawidłowo użytkowane, posłużą Ci przez długi czas.

Nie znalazłeś interesującego Cię modelu w tej kategorii? Żaden problem! Zapoznaj się z resztą naszego asortymentu lub skontaktuj z nami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!