Maxell LR3 / AAA baterie alkaliczne 1,5V
25 marca 2021
baterie do aparatu słuchowego
60 x Baterie do aparatów słuchowych Rayovac EXTRA 13 PR48
20 kwietnia 2021

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac EXTRA 10 PR70

8.50 101.80 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
Działają z każdym aparatem słuchowym zasilanym baterią typu 10
Baterie Rayovac 10 EMF zostały wzmocnione (technologia Active Core)
Wymiary: 5,8 x 3,6 mm
Napięcie 1,45V
Pojemność ok. 105 mAh (przy średnim obciążeniu)
Baterie wyprodukowane w UK
Data przydatności min. 2026 r.

Baterie do Aparatów Słuchowych 10

Rayovac Extra 10 / PR70 -zapewnia stabilne zasilanie

Baterie Rayovac są jedną z najczęściej kupowanych marek w Polsce i na świecie. Mają teraz nową, udoskonaloną formułę, dzięki której działają długo bez względu na warunki atmosferyczne i warunki otoczenia. Dawniej baterie słuchowe działały nawet o połowę krócej, kiedy było suche powietrze, np. w czasie mrozów i pomieszczeniach ogrzewanych kaloryferami. Teraz znacznie zmniejszono wpływ warunków otoczenia.

Pojemność konkretnej baterii zależy od warunków w jakich pracuje aparat słuchowy. Przy średnim obciążeniu baterie Rayovac Extra 10 EMF mają pojemność ok. 105 mAh.

Baterie słuchowe Rayovac Extra Advanced utrzymują stabilne napięcie, aż do momentu całkowitego rozładowania, co znacząco wpływa na komfort ich używania. Są pod tym względem jednymi z najlepszych na rynku. Działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.

Nowe baterie Rayovac Premium Pack, są zapakowane w wygodniejsze blistry, lepiej utrzymujące baterie na miejscu. Mają też dłuższe nalepki zabezpieczające baterie przed aktywacją, które ułatwiają umieszczanie baterii w komorze aparatu słuchowego.

Kupując baterie Rayovac Extra Advanced Premium Pack w naszym sklepie, zyskujesz produkt najwyższej jakości o długiej dacie przydatności. Sprowadzamy baterie bezpośrednio od producenta.

 

Baterie do aparatów słuchowych oznaczone są numerami i kolorami:

  • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Rayovac Extra Advanced EMF Premium Pack, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe.Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta.Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie do aparatu słuchowego Rayovac 10 to sprawdzone ogniwa cynko-powietrzne (zinc-air), polecane przez klientów i profesjonalistów.

Działają stabilnie aż do rozładowania. W ten sposób dają Ci komfort korzystania z aparatu słuchowego.

Baterie oznaczone jako 10 (inny symbol PR70), mają żółte nalepki. Jest to również uniwersalne oznaczenie kolorystyczne, dzięki któremu łatwo zorientujesz się jakich baterii potrzebujesz do swojego aparatu słuchowego.

Podwyższone napięcie do 1,45V i zmniejszona oporność wewnętrzna baterii, pozwala na stabilne zasilanie aparatu, nawet w trudnych warunkach, czyli wtedy kiedy na zewnątrz jest sucho, a otoczenie jest mocno hałaśliwe.