Duracell Activair 675 / PR44 baterie do aparatów słuchowych
3 lutego 2017
baterie aa
Duracell Optimum LR6 / AA baterie alkaliczne
8 lutego 2017

Rayovac Extra 675 / PR44 baterie do aparatów słuchowych

8.50 101.80 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
Nowe wzmocnione baterie wyprodukowane w technologii Active Core Technology.
Działają z każdym aparatem słuchowym zasilanym baterią typu 675.
Mają nowy wygodniejszy i sztywniejszy blister, który lepiej utrzymuje baterie na miejscu.
Nie zawierają rtęci.
Napięcie 1,45V.
Data przydatności min. 2025 r.

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 675 Emf / PR44

dostępne w wariantach: 6 szt. 30 szt. 60 szt. 120 szt.

Cechy baterii:

 • Baterie wyprodukowane w najnowszej, wzmocnionej formule Active Core Technology.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free).
 • Nowy blister Premium Pack, lepiej utrzymuje baterie.
 • Napięcie 1,45V.
 • Pojemność: ok. 650 mAh.
 • Data przydatności: min. 2026 r.
 • Wymiary: 11,6 x 5,4 mm.
 • Baterie wyprodukowane w UK.

 

Baterie Rayovac Extra mają teraz udoskonaloną formułę, dzięki której działają długo bez względu na warunki atmosferyczne i warunki otoczenia. Baterie Rayovac 675 utrzymują przez cały okres eksploatacji stabilne napięcie. Są pod tym względem jednymi z najlepszych na rynku. Działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.

Pojemność konkretnej baterii zależy od warunków w jakich pracuje aparat słuchowy.

Nowe baterie Rayovac Premium Pack, są zapakowane w wygodniejsze blistry, lepiej utrzymujące baterie na miejscu i mają dłuższe nalepki zabezpieczające baterie przed aktywacją, które ułatwiają umieszczanie baterii w komorze aparatu słuchowego.

Kupując baterie Rayovac Extra Advanced 675 w naszym sklepie, zyskujesz produkt najwyższej jakości, o długiej dacie przydatności. Sprowadzamy baterie bezpośrednio od producenta.

Baterie do aparatów słuchowych oznaczone są numerami i kolorami:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Rayovac Extra Advanced Premium Pack, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe.Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta.Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.