baterie do pilota samochodowego
Energizer A23 / MN21 baterie alkaliczne 12V
18 listopada 2016
Energizer CR1216 baterie litowe
18 listopada 2016

Energizer A27 / MN27 baterie alkaliczne 12V – 2 szt.

5.98 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
  • Baterie o długim okresie przechowywania
  • Nie wylewają, chronią Twoje urządzenie
  • Napięcie: 12V

Baterie do pilotów samochodowych Energizer MN27 27A

Baterie alkaliczne specjalistyczne Energizer 27A, mają bardzo długi okres przechowywania.

Nowa technologia wytwarzania sprawia, że baterie Energizer działają długo dając Ci komfort korzystania z urządzeń domowych i zdalnego sterowania.

napięcie: 12 V
średnica: 7.7 mm
wysokość: 28.0 mm
inne oznaczenia: 27A, CA22, EL-812, EL812, G27A, GP27A, L828, MN27
opakowanie: blister 2 szt.
Liczba sztuk

1 szt.

Marka

Energizer

Baterie Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych.W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii.Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne.Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie do pilotów samochodowych Energizer MN27 / 27A. Baterie alkaliczne Energizer 12V maja długą datę przydatności, dzięki czemu możesz używać Twoich urządzeń przez długi czas nie martwiąc się o ich prawidłowe działanie.

Baterie MN27 przydadzą Ci się do pilota do bramy garażowej i innych urządzeń zdalnego sterowania oraz urządzeń specjalistycznych mających napięcie 12V.