Energizer CR1216 baterie litowe
18 listopada 2016
Energizer CR 1616 baterie litowe 3V
18 listopada 2016

Energizer CR1220 baterie litowe 3V

4.60 43.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
  • Bateria litowa ENERGIZER CR 1220
  • Napięcie – 3V
  • Okres przydatności: min. 8 lat
  • Dostępne w wariantach: 1szt / 10 szt.

Baterie litowe Energizer CR 1220 idealne do stabilnego zasilania urządzeń działających w trudnych warunkach atmosferycznych i w szerokim zakresie temperatur. Baterie Energizer CR 1220 odpowiednio zasilają najważniejsze elementy układów sterujących w urządzeniach elektronicznych. Produkt dostępny w wariantach: 10 szt.

Średnica: 12 mm

Wysokość: 2 mm

Napięcie 3V

Liczba sztuk

1 szt., 10 szt.

Marka

Energizer

Baterie Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych.W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii.Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne.Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie litowe Energizer CR1220. Baterie guzikowe do zasilania mechanizmu zegarkowego, podśwetlanej tarczy zegarka, do zasilania kalkulatora i podtrzymywania pamięci urządzeń elektronicznych.

Zamów w goenergia.pl. Dobra cena, szybka dostawa.

Baterie Energizer maja długie daty przydatności. Są zapakowane w taki sposób, że są zabezpieczone przed przypadkowym połknięciem przez dzieci.