Żarówka Govena LED SMD e14 4W 300 lm Kula
Govena E14 / 4W / G45 żarówka LED 300 lm 3000K
18 listopada 2016
baterie do implantów
Rayovac Implant PRO++ 675 / PR44 baterie do implantów
18 listopada 2016

Duracell Activair DA10 / PR70 Baterie do aparatów słuchowych

9.00 118.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
 • Baterie bardzo mocne, wyprodukowane w najnowszej formule.
 • Nie zawierają rtęci, są przyjaźniejsze dla środowiska.
 • Unikalny blister i nalepki Easy Tab maksymalnie ułatwiają używanie baterii.
 • Napięcie 1,45V.
 • Data przydatności: min. 2026 r.

Duracell Activair DU10 / PR70 baterie do aparatów słuchowych

dostępne w wariantach 6 szt. 30 szt. 60 szt. 120 szt.

Cechy baterii:

 • Unikalny blister i nalepki Easy Tab maksymalnie ułatwiają używanie baterii.
 • Baterie wyprodukowane w najnowszej formule.
 • Są bardzo mocne.
 • Doskonale zasilają aparaty obsługujące akcesoria Wi-Fi.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free).
 • Napięcie 1,45V.
 • Wymiary: 5,8 x 3,6 mm
 • Data przydatności: min. 2026 r.
 • Wyprodukowane w Niemczech

Najwygodniejsze w użyciu baterie na rynku. Tak twierdzą nasi klienci

Baterie Duracell Activair należą do najbardziej wydajnych baterii na rynku. Posiadają nalepkę zabezpieczającą Easy Tab, dzięki której zaaplikowanie baterii jest dużo prostsze. Przez to, że mają wysoką wydajność nadają się także do zasilania innych urządzeń specjalistycznych i medycznych.

 

Duracell Activair daje Ci pewność i stabilność działania aparatu

Baterie słuchowe Duracell przez cały czas działania, utrzymują bardzo stabilne napięcie, w szerokim zakresie temperatur: od -10 stC do +50 stC. Dzięki zwiększonemu napięciu do 1,45V i zaawansowanej konstrukcji, są przystosowane do współpracy z aparatami słuchowymi o największych nawet obciążeniach, obsługującymi łączność Wi-Fi. Z powodu tych ulepszeń oraz wygody używania, cieszą się dużą popularnością wśród ludzi aktywnych.

Baterie Duracell Activair mają wyjatkowo skonstruowany blister, który sprawia, ze bez problemu zabierzesz ze sobą zapasowe baterie i schowasz w torebce czy plecaku, a one będą na swoim miejscu, zawsze do Twojej dyspozycji.

Klienci, zgodnie twierdzą, że używanie baterii Duracell Activair jest wygodniejsze, niż baterii słuchowych innych marek.

Baterie Duracell Activair są zgodne z normami Unii Europejskiej. Dzięki udoskonalonej formule, nie zawierającej rtęci, lepiej chronią środowisko naturalne.

Baterie Duracell Activair są najlepiej postrzeganą marką baterii do aparatów słuchowych, w Polsce.

 

Wszystkie baterie do aparatów słuchowych są oznaczone w ten sam sposób. Oprócz oznaczeń numerycznych, mają oznaczenia kolorystyczne, przypisane poszczególnym numerom baterii:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Duracell Mercury Free, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Duracell

Baterie Duracell

Duracell jest naturalnym wyborem dla każdego, kto chce uruchomić swoje urządzenie na baterie i wygodnie z niego korzystać. Wybierając baterie Duracell zapomnisz o problemach z zasilaniem. Od samego początku produkty Duracella były tworzone z myślą o najwyższej jakości.Formułę baterii alklaicznych, czyli takich które dłużej działają od zwykłych, cynkowych, a przy tym nie wylewają, wymyślono specjalnie dla producentów aparatów fotograficznych z wbudowanymi lampami błyskowymi. Były to i nadal są, bardzo prądożerne urządzenia. Duracell, od samego początku, aż do tej pory jest pionierem w produkcji tych ogniw.Baterie Duracell były dostarczane do Kodaka, Polaroida a także Agfy. Potem przyszedł czas na użytkowników prywatnych. Kampania z zabawką królika, tak spopularyzowała te baterie, że do dzisiaj są one synonimem wysokiej jakości ogniw zasilających wszelkiego typu urządzenia. Sukces ten ma solidne podstawy, w postaci parametrów baterii Duracell. Celem firmy było dostarczenie baterii działającej dłużej od innych baterii, mającej stabilną charakterystykę rozładowania, nie wylewającej i rozpoznawalnej…Udało się. Z tego powodu Duracell to pierwsza bateria, która działała na księżycu i pierwszy wybór wielu klientów na całym świecie. Duracell to jednak nie tylko producent niezawodnych baterii alkalicznych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek guzikową baterię do aparatów słuchowych. Jest także niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości ogniw litowych i akumulatorów o wysokiej pojemności.Akumulatorki Duracell bezproblemowo zasilają urządzenia o dużym poborze mocy. Działają długo i można je ładować nawet 2000 razy. Dzięki temu Duracell w znaczącym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Inne produkty Duracella również są produkowane z myślą o wpływie na nasze otoczenie. Baterie alkaliczne już od wielu dziesięcioleci, nie zawierają metali ciężkich.Ciężka praca nad innowacyjnością baterii Duracell oraz dbałość o pozytywną, wizualną identyfikację marki sprawiają, że Duracell zawsze walczy o pierwsze miejsce na podium, wśród producentów baterii, na całym świecie.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.