baterie do aparatu słuchowego 675
Rayovac Extra 675 / PR44 baterie do aparatów słuchowych
3 lutego 2017
baterie aaa
Duracell Optimum LR3 / AAA baterie alkaliczne
9 lutego 2017

Duracell Optimum LR6 / AA baterie alkaliczne

12.36 120.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
  • Działa dłużej od poprzednich baterii alkalicznych duracell
  • Daje dużą moc! Szybciej działają silniki w samochodach zdalnie sterowanych
  • Długi okres przechowywania – 10 lat – technologia Duralock
  • Nie wylewają, chronią Twoje urządzenie
  • przeznaczone do zasilania zabawek, lamp błyskowych, urządzeń bezprzewodowych
  • Oznaczenia: LR6 / AA / R6 / MN1500 / Mignon / AM3 / E91 / Stilo
  • Napięcie: 1,5V

DURACELL OPTIMUM LR6 / AA

Działają nawet 30% dłużej* LUB dają większą moc**!

 

Gwarantują ekstremalnie dużą moc urządzeniom o wysokim zużyciu energii oraz stabilność nawet przy zmiennym poborze mocy. Dzięki nowoczesnej technologii Duralock, mają długi okres przechowywania – 10 lat, bez utraty pojemności. Zaprojektowane są specjalnie do pracy w takich urządzeniach, jak zabawki, lampy błyskowe, sprzęt komputerowy, latarki, czujniki ruchu, przenośne konsole do gier, kontrolery konsoli do gier, piloty, golarki, odtwarzacze mp3, mp4, CD, szczoteczki do zębów.

Dane ze strony duracell.pl

Nowa Duracell Optimum. Najlepiej Działająca Bateria Alkaliczna AA

Najbardziej przełomowa innowacja Duracell, całkowicie nowa bateria alkaliczna Duracell Optimum, posiada nowy system katod, który może zapewnić nawet 30x DŁUŻSZE ŻYCIE w niektórych urządzeniach lub WIĘKSZĄ MOC w innych urządzeniach.

DŁUŻSZE ŻYCIE: Duracell Optimum działa dłużej niż poprzednie Duracell Alkaline w urządzeniach o średnim i wysokim poborze prądu³. Na przykład umożliwia wykonanie do 600 zdjęć aparatem Fujifilm Instax mini 11 lub dłuższą grę za pomocą bezprzewodowego kontrolera XBOX.

WIĘKSZA MOC: W innych urządzeniach Duracell Optimum zapewnia większą moc niż inne baterie alkaliczne Duracell, aby działały lepiej – np. silniki działają szybciej w urządzeniach takich jak niektóre zdalnie sterowane samochody. Twój śrubokręt Black+Decker będzie mocniejszy, dzięki czemu szybciej złożysz meble do samodzielnego składania.

Optymalna wydajność w połączeniu z optymalnym opakowaniem Nowe i innowacyjne opakowanie Duracell Optimum w stylu „książki” wewnątrz ma kartonowe okienko i organizer, co oznacza koniec z bateriami poniewierającymi się w kuchennej szufladzie! Zamiast tego Twoje baterie są wygodnie i bezpiecznie przechowywane, do czasu kiedy będziesz ich potrzebować. A gdy baterie się wyczerpią, możesz je bezpiecznie w nim przechowywać, będą gotowe do przyszłego recyklingu. Opakowanie w 100% nadaje się do recyklingu i zawiera 0% plastiku.

Kupując baterie Duracell, zyskujesz pewność poprawnego działania Twoich urządzeń.

Specyfikacja baterii:

Typ: LR6 / AA

Waga: 24g

Wymiary: 14,5 / 50,5mm

 

*Dłuższe życie w porównaniu z wiodącymi bateriami cynkowymi AA, na podstawie testu IEC
wysokiego poboru energii z baterii AA z 2021 r. z wykorzystaniem aparatu cyfrowego (www.iec.ch)

**LUB większa moc w wybranych urządzeniach. Wyniki mogą się różnić w zależności od urządzenia
i sposobu eksploatacji. Dowiedz się więcej na: www.Duracell.info
Liczba sztuk

4 szt., 40 szt., 80 szt.

Marka

Duracell

Baterie Duracell

Duracell jest naturalnym wyborem dla każdego, kto chce uruchomić swoje urządzenie na baterie i wygodnie z niego korzystać. Wybierając baterie Duracell zapomnisz o problemach z zasilaniem. Od samego początku produkty Duracella były tworzone z myślą o najwyższej jakości.Formułę baterii alklaicznych, czyli takich które dłużej działają od zwykłych, cynkowych, a przy tym nie wylewają, wymyślono specjalnie dla producentów aparatów fotograficznych z wbudowanymi lampami błyskowymi. Były to i nadal są, bardzo prądożerne urządzenia. Duracell, od samego początku, aż do tej pory jest pionierem w produkcji tych ogniw.Baterie Duracell były dostarczane do Kodaka, Polaroida a także Agfy. Potem przyszedł czas na użytkowników prywatnych. Kampania z zabawką królika, tak spopularyzowała te baterie, że do dzisiaj są one synonimem wysokiej jakości ogniw zasilających wszelkiego typu urządzenia. Sukces ten ma solidne podstawy, w postaci parametrów baterii Duracell. Celem firmy było dostarczenie baterii działającej dłużej od innych baterii, mającej stabilną charakterystykę rozładowania, nie wylewającej i rozpoznawalnej…Udało się. Z tego powodu Duracell to pierwsza bateria, która działała na księżycu i pierwszy wybór wielu klientów na całym świecie. Duracell to jednak nie tylko producent niezawodnych baterii alkalicznych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek guzikową baterię do aparatów słuchowych. Jest także niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości ogniw litowych i akumulatorów o wysokiej pojemności.Akumulatorki Duracell bezproblemowo zasilają urządzenia o dużym poborze mocy. Działają długo i można je ładować nawet 2000 razy. Dzięki temu Duracell w znaczącym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Inne produkty Duracella również są produkowane z myślą o wpływie na nasze otoczenie. Baterie alkaliczne już od wielu dziesięcioleci, nie zawierają metali ciężkich.Ciężka praca nad innowacyjnością baterii Duracell oraz dbałość o pozytywną, wizualną identyfikację marki sprawiają, że Duracell zawsze walczy o pierwsze miejsce na podium, wśród producentów baterii, na całym świecie.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.