baterie do aparatów słuchowych 312
Power One Evolution 312 / PR41 Baterie do aparatów słuchowych
10 grudnia 2020
Varta Max Power Lr6 / AA – baterie alkaliczne 1.5V
15 grudnia 2020

Varta Max Power Lr3 / AAA – baterie alkaliczne 1.5V

8.90 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
- Precyzyjna energia do urządzeń zaawansowanych technologicznie
- Baterie do lamp błyskowych, aparatów cyfrowych,
  kontrolerów do gier itp.
- Opakowanie "Single Press Out" umożliwia pojedyncze wyjmowanie
  baterii i wkładanie zużytych baterii.
- Gwarantowany okres przechowywania 10 lat.

Baterie AAA

Varta LR3 Max Power – bateria alkaliczna wzmocniona.

Baterie wzmocnione Varta LR3 dają gwarancję prawidłowej pracy każdego urządzenia. Wysoka jakość i pojemność baterii alkalicznej Max Power umożliwia komfortowe korzystanie z Twojego sprzętu.

Nowa technologia produkcji wydłuża czas przydatności baterii. W tej chwili wynosi on aż 10 lat.

Typ Varta: 4703
Rodzaj baterii: Max Power (bateria wzmocniona)
Oznaczenie: AAA / LR3
Wymiary: 10,5 x 44,5 mm
Opakowanie – blister 4 szt.
Liczba sztuk

4 szt., 8 szt., 40 szt.

Marka

Varta

Baterie i akumulatorki Varta

Varta z pewnością zainteresuje użytkowników nowoczesnych urządzeń, ze względu na nacisk jaki kładzie na jakość swoich produktów. Varta to ekspert w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych. To firma z prawie 130-letnią tradycją w produkcji ogniw energetycznych.Baterie Varta produkowane są w Niemczech i spełniają wszystkie międzynarodowe normy narzucone na producentów ogniw energetycznych. Wiąże się to nie tylko z wysokimi standardami produkcji, ale też z dbałością o ochronę środowiska, a tym samym np. z wyeliminowaniem rtęci.Wszystkie najpopularniejsze baterie Varta AA i AAA oraz pozostałe baterie alkaliczne zostały podzielone według przydatności, tak żeby konsument mógł łatwo stwierdzić jakie baterie są mu potrzebne. Są trzy linie baterii. Żółte (baterie Energy) to wytrzymałość, niebieskie baterie (High Energy), to dużo energii, baterie czerwone (Max Tech) to precyzja zasilania. Opracowane technologie wzięły się z doświadczenia i bezkompromisowej jakości, które już w czasach pierwszych lotów kosmicznych, pozwoliły zasilać aparaty Niela Armstronga podczas jego misji księżycowej.W chwili obecnej żyjemy w erze urządzeń mobilnych. Varta dostrzega tę zmianę i koncentruje się na rozwoju linii produkujących baterie guzikowe i specjalistyczne, zasilające np. zegarki czy aparaty słuchowe oraz akumulatorki do elektronicznych urządzeń domowych i osobistych.Varta Consumer znajduje się obecnie wśród trójki najbardziej innowacyjnych firm w tej branży, w Europie.

Varta Microbattery

Varta Microbattery to część wydzielona z grupy Varta, zajmująca się głównie produkcją baterii guzikowych i specjalistycznych baterii litowych. Baterie guzikowe, to baterie do aparatów słuchowych, baterie litowe i baterie srebrowe do zegarków. Specjalistyczne litowe baterie guzikowe i cylindryczne są przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, często jednak stanowią podstawowe źródło zasilania urządzeń produkowanych, bądź używanych w zakładach przemysłowych.Baterie Varty Microbattery są dobrze znane użytkownikom takich urządzeń medycznych jak aparaty słuchowe. Varta oferuje je pod marką POWER ONE i ECOPACK. Baterie Power One są jednymi z najpopularniejszych baterii do aparatów słuchowych na rynku. Do ich technologicznego rozwoju firma Varta Microbattery przywiązuje dużą wagę, dlatego jako pierwsza wprowadziła baterie cynkowo-powietrzne bez rtęci o porównywalnych parametrach do tych używanych wcześniej. Baterie słuchowe Power One są przystosowane do pracy z nowoczesnymi aparatami słuchowymi obsługującymi łączność WI-FI, a w związku z tym mającymi duże zapotrzebowanie na energię.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Bateria Varta Max Power LR3 AAA ma wzmocnioną formułę, która pozwoli Ci cieszyć się z komfortu bezproblemowego używania urządzeń elektrycznych w pracy i w domu.

Bateria alkaliczna AAA ma napięcie 1,5V i nadaje się do każdego urządzenia zasilanego tym typem baterii. Nowa technologia produkcji umożliwia wydłużenie okresu przechowywania baterii aż do 10 lat. oznacza to, że możesz kupić baterię i odłożyć do szuflady po to, żeby jej użyć kiedy będzie potrzebna. Ta cecha sprawia, że masz potrzebną energię zawsze pod ręką.

Bateria alkaliczna ma wile zalet. Ma mniejszą odporność od akumulatorków, dzięki czemu zasili urządzenia, których akumulatorki nie potrafią zasilić prawidłowo. Takimi urządzeniami są niektóre przyrządy zdalnego sterowania, lampy błyskowe, czy silniki samochodu zdalnie sterowanego. Używając baterii alaklaicznych masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działać i będzie bezpieczne. Baterie alkaliczne mają tę przewgę, tym razem nad zwykłymi bateriami cynkowymi, że nie wylewają.