Panasonic LR3 / AAA Alkaline Power
10 maja 2019
Baterie do aparatu słuchowego Rayovac 13 + płyn do czyszczenia aparatów OHO 50 ml
24 maja 2019

Energizer Max AA / LR6 Power Seal MN1500 / AM3

11.00 109.92 

SKU: brak Kategorie: ,

napięcie: 1.5 V
średnica: 14.5 mm
wysokość: 50.5 mm
opakowanie: blister 4 szt.
inne oznaczenia: LR6 / AA / R6 / MN 1500 / Mignon / AM3 / E91

Energizer MAX to baterie, które zawsze są do Twojej dyspozycji. Zachowują pojemność nawet przez 10 lat. Wysokoenergetyczny wkład baterii Power Seal MAX zapewnia prawidłowe zasilanie nawet najbardziej wymagającym urządzeniom.

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu baterie Energizer Max nie wylewają nawet przez dwa lata od momentu całkowitego rozładowania. Pozwala to bezpiecznie dostarczyć baterie do punktu utylizacji.

Baterie Energizer są produkowane w technologii bezrtęciowej już od 1991 r.

napięcie: 1.5 V
średnica: 14.5 mm
wysokość: 50.5 mm
opakowanie: blister 4 szt.
inne oznaczenia: LR6 / AA / R6 / MN 1500 / Mignon / AM3 / E91

Brand

Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych. W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii. Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne. Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.