panasonic 6lr61
Bateria Panasonic 9V / 6LR61 baterie alkaliczne
25 stycznia 2023
tester baterii słuchowych
Tester baterii do aparatów słuchowych
28 lutego 2023

Energizer Ultimate Lithium
L92 / AAA / R3

32.92 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
Oznaczenie baterii: L92 / R03 / AAA
Napięcie: 1,50 V
Średnica: 10,5 mm
Wysokość: 44,5 mm
Masa: 7,6 g.
Opakowanie: blister 4 szt.

Energizer L92

Baterie litowe AAA / R3

 

Baterie litowe Energizer LR03 / AAA zasilane są z maksymalną wydajnością oraz wytrzymałością.

Baterie Energizer Lithium LR03 / AAA idealnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach atmosferycznych (od -40° do +60°). Są o 38% lżejsze od zwykłych baterii alkalicznych.

Dedykowane do zasilania energochłonnych urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, nawigacje, urządzenia GPS, mierniki, czujniki dymu. Produkt dostępny w blistrach.

Marka

Energizer

Baterie Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych.W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii.Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne.Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie litowe Energizer L92 AAA doskonale działają w niskich i wysokich temperaturach. Z tego powodu często korzystają z nich przedsiębiorstwa przemysłowe do zasilania sterowników i innych urządzeń w halach produkcyjnych.

Baterie litowe bardzo chętnie są zabierane na wyprawy naukowo-badawcze ponieważ są lekkie i wielokrotnie pojemniejsze od baterii alkalicznych. Jako jedyne potrafią zasilać niezbędne urządzenia pracujące podczas dużych mrozów i upałów. Ta cecha sprawia, że baterie litowe znajdują też miejsce w wyposażeniu ekip filmowych i zespołów fotograficznych pracujących w trudnych warunkach.

W domu możesz wykorzystać baterie litowe do zasilania zabawek, takich jak zdalnie sterowane samochody. Dzięki ich możliwościom prądowym zabawka zyska dodatkową moc.