baterie litowe aaa
Energizer Ultimate LithiumL92 / AAA / R3
16 lutego 2023
zestaw do pielęgnacji aparatu słuchowego
OHO Super – akcesoria do czyszczenia aparatu słuchowego
28 lutego 2023

Tester baterii do aparatów słuchowych

18.95 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
Funkcja testowania napięcia baterii
Stan naładowania baterii zobaczysz na wyświetlaczu LCD
Tester ma szufladkę na zapasowe baterie

Tester baterii do aparatu słuchowego

Na ekraniku LCD zobaczysz szczebelki, które pokażą poziom naładowania baterii. Dzięki temu zorientujesz się, czy bateria jeszcze nadaje się do zasilania aparatu słuchowego.

Tester Rayovac do baterii słuchowych posiada zasobnik na zapasowe baterie. Jest to mała szufladka, w której baterie ułożone są tak, żeby nie doszło do zwarcia. Dzięki niemu zawsze będziesz mieć przy sobie dodatkowe baterie, przechowywane w bezpieczny sposób.

Tester ma ucho, dzięki któremu możesz nosić go ja breloczek.

Marka

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe.Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta.Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Tester Rayovac do testowania baterii do aparatów słuchowych.

Chcesz sprawdzić czy bateria do aparatu słuchowego w Twoim aparacie jest dobra i ma odpowiednie napięcie? Użyj testera Rayovac. Na wyświetlaczu zobaczysz stan rozładowania baterii.