Duracell AAA LR3 baterie alkaliczne 1.5V MN2400 Micro Ministilo
5 marca 2019
Esperanza HR6 / AA akumulatorki 2600 mAh
26 marca 2019

Energizer Max AAA LR3 Power Seal MN2400 Micro Ministilo

SKU: en-max-aaa-lr3-b4 Kategorie: ,

11.00 109.92 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

Energizer Max to energia dostępna w każdej chwili.

Baterie zachowują pojemność nawet przez 10 lat.

Energizer max zapewnia prawidłowe zasilania każdego urządzenia.

Baterie produkowane w technologii bezrtęciowej już od 1991 r.

Energizer MAX to baterie, które zawsze są do Twojej dyspozycji. Zachowują pojemność nawet przez 10 lat. Wysokoenergetyczny wkład baterii Power Seal MAX zapewnia prawidłowe zasilanie nawet najbardziej wymagającym urządzeniom.

Dzięki precyzyjnemu wykonaniu baterie Energizer Max nie wylewają nawet przez dwa lata od momentu całkowitego rozładowania. Pozwala to bezpiecznie dostarczyć baterie do punktu utylizacji.

Baterie Energizer są produkowane w technologii bezrtęciowej już od 1991 r.

Brand

Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych. W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii. Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne. Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.