Duracell 675 Baterie do aparatu słuchowego + Spray OHO 50 ml
3 czerwca 2019
Duracell Procell LR3 AAA baterie alkaliczne
5 czerwca 2019

Energizer Industrial LR3/AAA baterie alkaliczne

11.90 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

Baterie Industrial Energizer

  • Nowa technologia wykonania
  • Długa żywotność
  • Baterie Industrial cieszą się zaufaniem przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

 

Energizer Industrial – profesjonalne baterie alkaliczne!!!

Korzystają z nich jednostki wojskowe, komendy wojewódzkie i powiatowe policji, straż pożarna, szpitale, przychodnie i wszystkie inne instytucje, które na co dzień wykorzystują niezawodne źródła zasilania.

Położono tu nacisk na właściwości prądowe baterii i zrezygnowano z tradycyjnych opakowań. Pozwoliło to na zaoferowanie produktu optymalnie wydajnego w najlepszej cenie.

 

rodzaj: bateria alkaliczna
napięcie: 1.5 V
średnica: 10.5 mm
wysokość: 44.5 mm
opakowanie: 10 baterii
inne oznaczenia: LR03 / AAA / R03 / MN 2400 / Micro / E92

Marka

Energizer

Baterie Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych.W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii.Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne.Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie Energizer Industrial LR3 do zastosowań profesjonalnych. Kupując baterie Energizer możesz być pewnym niezawodności. Prawidłowe działanie Twoich urządzeń, niezależnie od warunków to wartość dodana, którą zyskujesz kupując sprawdzony produkt. Baterie Industrial LR3 Energizer są niezastąpione do zabawek, do urządzeń pomiarowych, do latarek czy innych urządzeń domowych, takich jak pilot do telewizora albo odbiornik radiowy.

Baterie alkaliczne Energizer są produkowane w nowej technologii, która zapewnia Ci możliwość przechowywania ich przez 10 lat. Dzięki temu masz pewność, że kiedy będziesz potrzebować baterii, Energizer będzie działał.