Duracell 675 Baterie do aparatu słuchowego + Spray OHO 50 ml
3 czerwca 2019
Duracell Procell LR3 AAA baterie alkaliczne
5 czerwca 2019

Energizer Industrial LR3 AAA baterie alkaliczne

11.90 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

Baterie Industrial Energizer

  • Nowa technologia wykonania
  • Długa żywotność
  • Baterie Industrial cieszą się zaufaniem przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

 

Baterie Energizer Industrial zostały stworzone do zastosowań przemysłowych, jako wydajna alternatywa dla baterii konsumenckich. Położono tu nacisk na właściwości prądowe baterii i zrezygnowano z tradycyjnych opakowań. Pozwoliło to na zaoferowanie produktu optymalnie wydajnego w najlepszej cenie.

Z tego powodu z baterii Energizer Industrial korzysta wiele instytucji publicznych oraz, a nawet przede wszystkim przedsiębiorstw, gdzie wydajność jest cechą najważniejszą.

rodzaj: bateria alkaliczna
napięcie: 1.5 V
średnica: 10.5 mm
wysokość: 44.5 mm
opakowanie: 10 baterii
inne oznaczenia: LR03 / AAA / R03 / MN 2400 / Micro / E92

Brand

Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych. W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii. Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne. Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.