Ecopac Varta 13 / PR48 baterie do aparatów słuchowych
Ecopack Varta 13 / PR48 baterie do aparatów słuchowych – 6 szt.
3 lutego 2017
baterie-do-aparatów-słuchowych
Baterie do aparatów słuchowych Rayovac Extra 312 / PR41
3 lutego 2017

Duracell Activair 312 / PR41 Baterie do aparatów słuchowych 1,45V

9.00 118.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

– Długo działają, niezależnie od warunków atmosferycznych i hałasu w otoczeniu

– Wygodna nalepka (Easy Tab) ułatwia wkładanie baterii do komory aparatu

– Nie zawierają rtęci

– Napięcie: 1,45V

– Pojemność orientacyjna: 180 mAh (przy średnim obciążeniu)

– Sprowadzane bezpośrednio od producenta

Baterie do aparatów słuchowych 312

Duracell Activair 312 / PR41

Cechy baterii:

  • Pasują do każdego aparatu słuchowego na baterie 312
  • Mają najwygodniejszy blister, wśród wszystkich marek baterii słuchowych
  • Napięcie 1,45V
  • Pojemność orientacyjna: ok. 180 mAh (przy średnim obciążeniu)
  • Wymiary: 7,9 x 3,6 mm
  • Data przydatności: min. 2026 r

Baterie słuchowe Duracell Activair, należą do najbardziej wydajnych baterii na rynku.

Baterie słuchowe Duracell przez cały czas działania, utrzymują bardzo stabilne napięcie. Działają dobrze w szerokim zakresie temperatur: od -10 stC do +50 stC. Są doskonale przystosowane do współpracy z aparatami słuchowymi obsługującymi łączność Wi-Fi. Charakteryzują się wysoką wydajnością, dlatego nadają się także do innych urządzeń medycznych i specjalistycznych. Z powodu tych ulepszeń, cieszą się dużą popularnością wśród ludzi aktywnych.

Baterie Duracell Activair są zgodne z normami Unii Europejskiej. Dzięki udoskonalonej formule bez rtęci, lepiej chronią środowisko naturalne.

Baterie Duracell Activair są najlepiej postrzeganą marką baterii do aparatów słuchowych, w Polsce.

Posiadają nalepkę zabezpieczającą Easy Tab, dzięki której zaaplikowanie baterii jest dużo prostsze. Mają też wygodne pudełko, dzięki któremu łatwo się je przechowuje. Bez problemu zabierzesz ze sobą zapasowe baterie i schowasz w torebce czy plecaku, a one będą na swoim miejscu, zawsze do Twojej dyspozycji.

UWAGA!!!

Nie zdejmuj nalepki, żeby sprawdzić, czy baterie mają odpowiednie napięcie. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni. Z nalepioną nalepką bateria utrzymuje napięcie w okolicy 1V, czasem nawet mniej. Bateria cynkowo-powietrzna zwiększa swoje napięcie po zerwaniu nalepki, ale do pełnej aktywacji i osiągnięcia 1,45V może potrzebować nawet 1 doby.

Oznaczenia baterii do aparatów słuchowych

Wszystkie baterie do aparatów słuchowych są oznaczone w ten sam sposób. Oprócz oznaczeń numerycznych, mają oznaczenia kolorystyczne, przypisane poszczególnym numerom baterii:

  • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
  • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

Baterie Duracell Mercury Free, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Duracell

Baterie Duracell

Duracell jest naturalnym wyborem dla każdego, kto chce uruchomić swoje urządzenie na baterie i wygodnie z niego korzystać. Wybierając baterie Duracell zapomnisz o problemach z zasilaniem. Od samego początku produkty Duracella były tworzone z myślą o najwyższej jakości.Formułę baterii alklaicznych, czyli takich które dłużej działają od zwykłych, cynkowych, a przy tym nie wylewają, wymyślono specjalnie dla producentów aparatów fotograficznych z wbudowanymi lampami błyskowymi. Były to i nadal są, bardzo prądożerne urządzenia. Duracell, od samego początku, aż do tej pory jest pionierem w produkcji tych ogniw.Baterie Duracell były dostarczane do Kodaka, Polaroida a także Agfy. Potem przyszedł czas na użytkowników prywatnych. Kampania z zabawką królika, tak spopularyzowała te baterie, że do dzisiaj są one synonimem wysokiej jakości ogniw zasilających wszelkiego typu urządzenia. Sukces ten ma solidne podstawy, w postaci parametrów baterii Duracell. Celem firmy było dostarczenie baterii działającej dłużej od innych baterii, mającej stabilną charakterystykę rozładowania, nie wylewającej i rozpoznawalnej…Udało się. Z tego powodu Duracell to pierwsza bateria, która działała na księżycu i pierwszy wybór wielu klientów na całym świecie. Duracell to jednak nie tylko producent niezawodnych baterii alkalicznych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek guzikową baterię do aparatów słuchowych. Jest także niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości ogniw litowych i akumulatorów o wysokiej pojemności.Akumulatorki Duracell bezproblemowo zasilają urządzenia o dużym poborze mocy. Działają długo i można je ładować nawet 2000 razy. Dzięki temu Duracell w znaczącym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Inne produkty Duracella również są produkowane z myślą o wpływie na nasze otoczenie. Baterie alkaliczne już od wielu dziesięcioleci, nie zawierają metali ciężkich.Ciężka praca nad innowacyjnością baterii Duracell oraz dbałość o pozytywną, wizualną identyfikację marki sprawiają, że Duracell zawsze walczy o pierwsze miejsce na podium, wśród producentów baterii, na całym świecie.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie do aparatów słuchowych Duracell 312 / PR41 kupią osoby używające małych, wygodnych aparatów słuchowych, w których równie ważny jak jakość słyszenia, jest niewielki rozmiar i komfort używania.

Baterie słuchowe Duracell Activair długo działają i mają wygodną nalepkę ułatwiającą wkładanie baterii do aparatu słuchowego (Easy Tab) oraz plastikowe, sztywne opakowanie. Dzięki niemu baterie nie wypadają na zewnątrz i można je bezpiecznie nosić w kieszeni, żeby były zawsze pod ręką.

Szybka dostawa, dobra cena, długi termin przydatności. Kup w sklepie goenergia.pl