baterie do aparatu słuchowego 312
Duracell Activair 312 / PR41 Baterie do aparatów słuchowych 1,45V
3 lutego 2017
baterie do aparatów słuchowych 312
Baterie do aparatów słuchowych Power One 312 / PR41
3 lutego 2017

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac Extra 312 / PR41

8.50 101.80 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
 • Pasują do każdego aparatu słuchowego zasilanego baterią typu 312.
 • Dłużej działają dzięki Active Core Plus Technology
 • Nowy wygodniejszy i sztywniejszy blister lepiej utrzymuje baterie na miejscu.
 • Nie zawierają rtęci.

Baterie do aparatów słuchowych 312

Rayovac 312 PR41

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 312 są pod tym względem jednymi z najlepszych na rynku. Działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.

Nowe baterie Rayovac, są zapakowane w wygodniejsze blistry, lepiej utrzymujące baterie na miejscu i mają dłuższe nalepki zabezpieczające baterie przed aktywacją, które ułatwiają umieszczanie baterii w komorze aparatu słuchowego.

Kupując baterie Rayovac Extra Advanced Premium Pack w naszym sklepie, zyskujesz produkt najwyższej jakości o długiej dacie przydatności. Sprowadzamy baterie bezpośrednio od producenta.

Stabilność przez cały czas używania to cecha baterii Rayovac

 • Baterie wyprodukowane w najnowszej, wzmocnionej formule Active Core Technology.
 • Działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.
 • Napięcie 1,45V.
 • Pojemność: ok. 180 mAh.
 • Wymiary: 7,9 x 3,6 mm.
 • Baterie wyprodukowane w UK lub USA
 • Data przydatności: min. 2026 r.

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 312 dają poczucie stabilności i komfortu korzystania z aparatu słuchowego

Baterie Rayovac Extra są najczęściej kupowaną marką w Polsce, w kanale e-commerce. Mają teraz udoskonaloną formułę, dzięki której działają długo bez względu na warunki atmosferyczne i warunki otoczenia.

Pojemność konkretnej baterii zależy od warunków w jakich pracuje aparat słuchowy.

 

Oznaczenia baterii słuchowych są uniwersalne

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

 

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym i rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

 

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Marka

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe.Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta.Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie do aparatów słuchowych 312 Rayovac, pasują do wszystkich aparatów na rynku, które są zasilane tym typem baterii. Oznaczenia każdej baterii do aparatu słuchowego 312 są uniwersalne. Oznacza to, że do Twojego aparatu będą pasować wszystkie baterie słuchowe oznaczone tym symbolem oraz symbolem PR41. Innym sposobem na identyfikację baterii 312 są brązowe oznaczenia kolorystyczne na blistrze. Bateria do aparatu słuchowego Rayovac 312 jest brązowa.

Nasi klienci cenią sobie bardzo dobry stosunek jakości do ceny baterii Rayovac Extra 312. Rayovac jest sprawdzoną i najpopularnijeszą marką baterii do aparatów słuchowych. Polecają go zarówno audiolodzy, jak i użytkownicy.

Teraz baterie słuchowe Rayovac są dostępne w nowej, mocniejszej wersji. Wzmocnienie było możliwe dzięki zastosowaniu Technologii ActiveCore. Opracowali ją naukowcy Rayovaca, żebyś mógł cieszyć niezawodnym działaniem aparatu przez długi czas.