Baterie CR2

Szukasz baterii do zadań specjalnych? Jeśli tak, doskonale trafiłeś. Baterie CR2 to najlepszy wybór, gdy potrzebujesz niezawodnej baterii, która sprawdzi się nawet w ekstremalnych warunkach. W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie baterie CR2 najwyższej jakości, które będą Ci służyć przez długi czas.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bateria litowa CR2

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze baterie CR2? CR2 to baterie litowe znane ze swojej wytrzymałości. Akumulatory litowe najczęściej stosuje się w elektronice codziennego użytku, czyli wszystkich przedmiotach, od których oczekujemy długiej, niczym niezakłóconej pracy.

Baterie CR2 również wykazują tę właściwość. Z tego też powodu chętnie korzysta się z nich wszędzie tam, gdzie wymagany jest niezawodny sprzęt – w wojsku czy w służbach medycznych. Oprócz tego baterie litowe CR2 są wyjątkowo odporne na temperatury. Mogą działać w skrajnych warunkach, od -55 do +70 stopni Celsjusza, więc świetnie spisują się między innymi w plenerze.

Bateria litowa 3V CR2

Z jakim sprzętem może być stosowana bateria litowa 3V CR2? Jej właściwości cenią sobie zawodowi fotografowie – baterie 3V CR2 często używa się jako zasilanie aparatów fotograficznych i kamer ale także profesjonalnych urządzeń przemysłowych. Oprócz tego, ze względu na długą pracę, jest popularnym wyborem w przypadku wszelkiego rodzaju czujników.

Bateria CR2 3V – długotrwałe działanie

Bateria 3V CR2 to jedna z najsilniejszych i najdłużej działających baterii dostępnych na rynku. Ten rodzaj baterii odznacza się bardzo niskim współczynnikiem samoistnego rozładowania, więc można stosować je bez obaw w różnego rodzaju urządzeniach, a zwłaszcza w sprzęcie fotograficznym.

Kolejną zaletą baterii CR2 3V jest jej długi termin ważności. Odpowiednio przechowywane baterie zachowują swoje właściwości nawet przez 10 lat. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz baterie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom!