Baterie CR123

Bateria CR123 to bateria litowa, doskonale znana ze swoich wyjątkowych właściwości. Tego rodzaju baterie to idealna propozycja dla tych osób, które potrzebują niezawodnych, wytrzymałych, a także niezwykle żywotnych produktów. Dlaczego baterie CR123 są tak wyjątkowe i co sprawia, że warto zdecydować się właśnie na ten model?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Bateria litowa CR123 – którą wybrać?

Przede wszystkim bateria litowa CR123 charakteryzuje się ogromną wytrzymałością na temperatury. Ten model działa w warunkach od -55 do +70 stopni Celsjusza, jest zatem doskonałym wyborem, jeśli szukamy zasilania do sprzętu potrzebnego do „pracy w trudnych warunkach”.

Ponadto, baterie litowe cr123, za sprawą specjalnej konstrukcji, dzięki której we wnętrzu baterii nie wytwarzają się żadne gazy, są mniej podatne na rozszczelnienie. Są więc niezawodne, co sprawia, że często stosuje się je jako zasilanie do sprzętu fotograficznego, latarek, noktowizorów, sprzętu cyfrowego, a nawet sprzętu medycznego czy ekwipunku wojskowego.

Kolejną zaletą, jaką oferuje ta bateria litowa, jest jej długa data ważności. Przechowywana w odpowiednich warunkach, czyli w temperaturze pokojowej, bateria cr123 zachowuje swoje właściwości co najmniej przez pięć lat.

Bateria CR123 – niezawodne działanie i przystępna cena

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie wysokiej jakości baterie CR123, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie nasze baterie to produkty pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych źródeł i od zaufanych producentów, co gwarantuje ich wysoką jakość oraz niezawodność. Z naszej strony dokładamy starań, aby baterie były starannie przechowywane, tak by służyły kupującym, jak najdłużej.

Oprócz wysokiej jakości towaru naszym znakiem rozpoznawczym jest przystępna cena – zapoznaj się z naszą ofertą i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!