Baterie CR123A

Bateria CR123A bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Baterie tego rodzaju zdecydowanie wyróżniają się wśród innych modeli i z powodzeniem stosuje się je jako zasilanie do wielu różnych urządzeń elektronicznych. Jakie najważniejsze zalety ma baterie CR 123A i co sprawia, że zawsze warto mieć te baterie w swoich zapasach?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Bateria CR123A 3V – nadzwyczajna wytrzymałość

Przede wszystkim jako bateria litowa model CR123A 3V daje gwarancję niczym niezakłóconej oraz równomiernej pracy. Ten model baterii jest niezawodny, a wyjątkowa żywotność CR123A 3V sprawia, że często stosuje się ją w termometrach cyfrowych, systemach zamków do drzwi, czujnikach do alarmów, wagach oraz wielu innych urządzeniach, od których często zależy nasze sprawne funkcjonowanie każdego dnia.

Jak inne baterie litowe, tak również bateria CR123A 3V może działać w skrajnych temperaturach oraz odznacza się długą datą przydatności, wynoszącą ponad 10 lat. Dzięki temu Twoja bateria CR123A swoje właściwości bardzo długo i jest gotowa do użytku w momencie, w którym jej potrzebujesz.

Bateria CR123A – atrakcyjna cena i bezkonkurencyjna jakość

W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór baterii CR123A. Dlaczego warto wybrać właśnie produkty z naszej oferty?

Przede wszystkim – najwyższa jakość. Wszystkie baterie i akumulatory dostępne na naszej stronie to wyroby znanych producentów pochodzące od rzetelnych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych Klientów trafiają akcesoria niezawodne i pod każdym względem idealne. Oprócz tego cena baterii w Goenergia jest wyjątkowo przystępna.

Oprócz CR123A w naszej ofercie znajdziesz również szeroki wybór innych baterii litowych, litowo-jonowych, akumulatorów, a nawet specjalistycznych baterii do aparatów słuchowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!