Duracell Plus HR6 AA 1300 mAh akumulatorki Ni-MH
17 października 2019
40 x Maxell Lr6 / AA baterie alkaliczne opakowanie – folia 4 szt.
2 grudnia 2019

Energizer Lithium L91 / R6 / AA

38.00  23.80 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

napięcie: 1.5 V
opakowanie: blister 4 szt.
inne oznaczenia: LR6 / AA
średnica: 14.5 mm
wysokość: 50.5 mm

Data przydatności: min. 2024 r.

Baterie litowe Energizer LR06 / AA zasilane są z maksymalną wydajnością oraz wytrzymałością.

Baterie Energizer Lithium LR06 / AA idealnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach atmosferycznych (od -40° do +60°). Są o 38% lżejsze od zwykłych baterii alkalicznych.

Dedykowane do zasilania energochłonnych urządzeń, takich jak aparaty cyfrowe, nawigacje, urządzenia GPS, mierniki, czujniki dymu. Produkt dostępny w blistrach.

Brand

Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych. W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii. Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne. Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.