Energizer 312 / PR41 baterie słuchowe – Power Seal Technology
3 kwietnia 2019
Govena G45 / 5,5W / gwint E27 – żarówka LED 3000K
3 kwietnia 2019

Energizer 675 / PR44 baterie słuchowe – Wyprzedaż

5.00 

Aktualnie brak produktu w magazynie.
Zapytaj o ten produkt

Baterie do aparatów słuchowych Energizer 675 / PR44

  • Napięcie 1,45V
  • Nie zawierają rtęci (mercury free)
  • Data przydatności: min. 2023.12 r.

Baterie do aparatów słuchowych Energizer 675 / PR44

  • Napięcie 1,45V
  • Nie zawierają rtęci (mercury free)
  • Data przydatności: 2023.12

Baterie cynkowo-powietrzne Energizer doskonale współpracują ze wszystkimi aparatami słuchowymi zasilanymi tym typem baterii. Współczesne aparaty słuchowe muszą działać prawidłowo i zapewniać komfort użytkownikowi, nawet w najtrudniejszych warunkach. Baterie Energizer prawidłowo zasilają aparat w każdej sytuacji, nawet w hałaśliwym środowisku i podczas współpracy z akcesoriami Wi-Fi.

Baterie Energizer zachowują stabilność zasilania przez cały czas, w którym są używane, aż do momentu wyczerpania.

Wygodna nalepka ochronna zabezpiecza baterie przed aktywacją i jednocześnie ułatwia aplikację baterii do komory aparatu.

WAŻNE!!!

Baterie słuchowe są zabezpieczone nalepką, której nie można odklejać jeśli nie ma się zamiaru używania baterii. Odklejenie nalepki powoduje aktywację baterii, która nawet nie włożona do aparatu, od tego momentu zużywa się.

Baterie słuchowe są oznaczone numerami oraz kolorami.

  • Baterie typu 10 / PR70 mają żółtą nalepkę i żółte elementy na blistrze.
  • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczową nalepkę i pomarańczowe elementy na blistrze.
  • Baterie typu 312 / PR41 mają brązową nalepkę i brązowe elementy na blistrze.
  • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieską nalepkę i niebieskie elementy na blistrze.

Marka

Energizer

Baterie Energizer

Energizer jest naturalnym wyborem latarek i źródeł ich zasilania (baterii i akumulatorków). Firma działa i opracowuje innowacyjne produkty w tym segmencie rynku, od końca XIX wieku. Patent na pierwszą baterię alkaliczną i dalsze prace nad rozwojem technologicznym baterii sprawiły, że Energizer to jeden ze światowych liderów na rynku sprzedaży przenośnych źródeł światła i mobilnych źródeł zasilania. Obecnie Energizer dostarcza latarki z atestami profesjonalnym służbom ratowniczym, policji i do zakładów przemysłowych. Oferta jest także dostosowana dla użytkowników domowych.W związku z coraz większymi wymaganiami prądowymi nowoczesnych urządzeń Energizer opracował wysokoenergrtyczne akumulatorki, które oprócz wygody w postaci możliwości ich wielokrotnego używania, mają tę zaletę, że pozytywnie wpływają na ochronę środowiska poprzez ograniczenie zużycia zwykłych baterii.Energizer kładzie bardzo duży nacisk na maksymalne wydłużenie czasu działania urządzeń zasilanych jego bateriami i akumulatorkami. Było to jednym z powodów dla którego wprowadzono na rynek baterie litowe o standardowych rozmiarach AA i AAA. Mają one dużo większą gęstość energetyczną od baterii alkalicznych, są lżejsze i niezawodnie działają w szerokim zakresie temperatur. Jako jedyne zabierane są na wyprawy w zimne rejony Ziemi, tzn. na biegun północny i południowy oraz w miejsca gorące i wilgotne.Energizer to pewność, która pozwala komfortowo korzystać z potrzebnych i ulubionych urządzeń przenośnych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.