Energizer-aa-hr6-2400mah-akumulatorki-ni-mh-goenergia
Energizer AA / HR6 2400 mAh akumulatorki Ni-MH
18 listopada 2016
Varta Super Life R06 / AA baterie cynkowe - 4 szt.
Varta Super Life R06 / AA baterie cynkowe
18 listopada 2016

Panasonic Eneloop AA HR6 2000 mAh akumulatorki Ni-MH

64.96 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

Panasonic Eneloop AA 2000 mAh

Akumulatorki NiMH
Gotowe do użycia w chwili zakupu
Można ładować nawet 2100 razy
Niski poziom samorozładowania
Zachowują pojemność nawet po 5 latach przechowywania
Działają dobrze nawet w niskich temperaturach do -20 stC.
Napięcie 1.2V
Oznaczenia: HR06, R6, Mignon, Stilo, 56706, Ni-MH
Made in Japan

Panasonic Eneloop AA R6 2000 mAh

Akumulatorki Ni-Mh

Działają długo i stabilnie zasilają nawet energochłonne urządzenia. Możesz ich używać wtedy kiedy ich potrzebujesz, ponieważ zachowują 70 % pojemności, nawet po 5 latach przechowywania. Oznacza to, że są gotowe do użycia w dowolnym momencie, także w chwili zakupu.

Panasonic Eneloop to najwyższej jakości akumulatorki wyprodukowane w unikalnej technologii, umożliwiającej ładowanie aż 2100 razy. Często używają ich fotografowie do aparatów cyfrowych i lamp błyskowych. Oni muszą być pewni, że sprzęt nie zawiedzie dlatego jest to naprawdę dobra rekomendacja.

Akumulatorki Eneloop prawidłowo zasilają urządzenia w dodatnich i ujemnych temperaturach, aż do -20 st.C.

Rozmiar: AA / R6
Średnica: 14,5 mm
Wysokość: 50,5 mm
Waga 29 gr
Napięcie 1,2V
Liczba sztuk

1 szt., 4 szt., 8 szt.

Marka

Panasonic

Panasonic

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Akumulatorki Panasonic Eneloop AA R6 2000 mAh to wg opinii klientów najlepsze amulatorki Ni-Mh na rynku. Polecają je profesjonaliści. Chętnie kupi je każdy fotograf do lampy błyskowej lub cyfrowego aparatu fotograficznego. Są idealne do zasilania zabawek, urządzeń do sterowania bezprzewodowego i innych urządzeń do zastosowań domowych i biznesowych. Akumulatorek Eneloop AA kupi każdy, komu zależy na niezawodności i pewności prawidłowej pracy urządzenia.

Akumulatorki Panasonic Eneloop mozna ładować nawet 2100 razy. To, że można je ładować odróżnia je od baterii alkalicznych, a to że można je ładowac aż 2100 razy odróżnia je od innych akumulatorków.

Akumulatorki Enelloop wyjątkowo długo utrzymują poziom energii. Po 5 latach sa nadal naładowane w 70 %. Oznacza to, że nawet jeśli trzymasz je w szufladzie przez 5 lat, to nawet po tak długim czasie możesz sięgnąć do swojej szuflady i włożyć akumulatorki eneloop do urządzenia, a one będą działać.

Kiedy używasz akumulatorków Panasonic Eneloop dbasz o środowisko naturalne. Jeśli będziesz prawidłowo ładować i używać akumulatorki AA, to jeden z nich zastąpi Ci aż 2100 baterii alkalicznych.