Uniwersalne skórki do aparatów słuchowych
7 grudnia 2018
akumulatorki Duracell
Duracell HR3 750 mAh akumulatorki Ni-MH
22 lutego 2019

Duracell AA HR6 2500 mAh akumulatorki Ni-MH

44.44 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

Duracell Rechargeable R6/AA 2500mAh – akumulatorki Ni-MH

oznaczenia: HR6 / AA / MIGNON
opis: akumulator niklowo-wodorkowy Ni-Mh
napięcie: 1.2V
średnica: 14.5 mm
wysokość: 50.5 mm

Duracell AA HR6 Rechargeable 2500 mAh

Doskonale akumulatorki do wszystkich urządzeń zasilanych bateriami typu R6 AA, nawet do tych najbardziej energochłonnych. Ich duża pojemność wydłuży czas działania urządzeń, a długa żywotność powoli z nich korzystać przez wiele lat. Akumulatorki Duracell Turbo 2500 mAh działają nawet po 5 latach nieużywania. Są naładowane w procesie produkcyjnym, dlatego są gotowe do użycia zaraz po zakupie.
Akumulatorki są wyprodukowane w technologii Ni-MH i działają ze wszystkimi ładowarkami do akumulatorków Ni-MH. Dzięki dużej pojemności, dłużej działają na jednym ładowaniu co sprawia, że oszczędzasz czas i energię.

Marka

Duracell

Baterie Duracell

Duracell jest naturalnym wyborem dla każdego, kto chce uruchomić swoje urządzenie na baterie i wygodnie z niego korzystać. Wybierając baterie Duracell zapomnisz o problemach z zasilaniem. Od samego początku produkty Duracella były tworzone z myślą o najwyższej jakości.Formułę baterii alklaicznych, czyli takich które dłużej działają od zwykłych, cynkowych, a przy tym nie wylewają, wymyślono specjalnie dla producentów aparatów fotograficznych z wbudowanymi lampami błyskowymi. Były to i nadal są, bardzo prądożerne urządzenia. Duracell, od samego początku, aż do tej pory jest pionierem w produkcji tych ogniw.Baterie Duracell były dostarczane do Kodaka, Polaroida a także Agfy. Potem przyszedł czas na użytkowników prywatnych. Kampania z zabawką królika, tak spopularyzowała te baterie, że do dzisiaj są one synonimem wysokiej jakości ogniw zasilających wszelkiego typu urządzenia. Sukces ten ma solidne podstawy, w postaci parametrów baterii Duracell. Celem firmy było dostarczenie baterii działającej dłużej od innych baterii, mającej stabilną charakterystykę rozładowania, nie wylewającej i rozpoznawalnej…Udało się. Z tego powodu Duracell to pierwsza bateria, która działała na księżycu i pierwszy wybór wielu klientów na całym świecie. Duracell to jednak nie tylko producent niezawodnych baterii alkalicznych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek guzikową baterię do aparatów słuchowych. Jest także niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości ogniw litowych i akumulatorów o wysokiej pojemności.Akumulatorki Duracell bezproblemowo zasilają urządzenia o dużym poborze mocy. Działają długo i można je ładować nawet 2000 razy. Dzięki temu Duracell w znaczącym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Inne produkty Duracella również są produkowane z myślą o wpływie na nasze otoczenie. Baterie alkaliczne już od wielu dziesięcioleci, nie zawierają metali ciężkich.Ciężka praca nad innowacyjnością baterii Duracell oraz dbałość o pozytywną, wizualną identyfikację marki sprawiają, że Duracell zawsze walczy o pierwsze miejsce na podium, wśród producentów baterii, na całym świecie.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Akumulatorki AA Duracell 2500 mAh polecają profesjonaliści używający urządzeń o dużym poborze mocy. Bardzo chętnie wybierz je np. fotograf, który cen sobie niezawodne działanie swoich urządzeń, takich jak lampa błyskowa. Wybierze je też kiedy będzie musiał szybko naładować akumulatorki, żeby za chwilę z nich skorzystać. Akumulatorki Ni-Mh o wysokiej pojemności, takie jak Duracell Rechargeable 2500 mAh można ładować nawet 500 razy. Oznacza to, że są odporne na wysoki prąd ładowania.

Akumulatorki Duracell HR6 znakomicie spiszą także w domu. Jeśli Twoja pociecha ma zabawki, którym potrzebna jest moc, np. samochód zdalnie sterowany, to akumulatorek Duracell AA sprawi, że silnik samochodu zdalnie sterowanego wejdzie na wysokie obroty, a zabawa nim wywoła uśmiech na twarzy dziecka.

Stosuj akumulatorki NI-Mh kiedy tylko możesz. jeśli będziesz o nie dbał i prawidłowo je ładował, będą Ci służyć długo, a Ty swoimi decyzjami wpłyniesz na środowisko naturalne i przyczynisz się do jego ochrony. Jeden akumulatorek Duracel R6 2500 mAh zastąpi nawet 500 zwykłych baterii LR6.