baterie guzikowe
Baterie AG8 / LR1120 / LR55 / L1121F – baterie alkaliczne 1,5V
18 stycznia 2023
panasonic 6lr61
Bateria Panasonic 9V / 6LR61 baterie alkaliczne
25 stycznia 2023

Baterie do pływania Rayovac 357 / SR 44W – 10 szt. / Zamiennik 675

39.00 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
Baterie do pływania 357 / SR44W
Typ baterii: baterie srebrowe
Wymiary: 5,4 mm / 11,6 mm
Napięcie: 1,55V
Oznaczenia: SR44SW, 44, V357, V303, 541, 521, SB-B9, SB-A9, GP357, GP303, 228, L1154, S1154, V76PX, GPS76E, SR44W, EPX76, A76, S76E, LR1154, LR44, AG13, 303

 

Baterie do pływania Rayovac 357 / SR44

do procesora mowy


Do pływania potrzebujesz innych baterii niż te, których używasz na co dzień. Jest tak dlatego, że baterie do implantów potrzebują tlenu do pracy. Nie dociera on do baterii, kiedy procesor mowy jest zamknięty w wodoszczelne opakowanie.

W roli zamiennika na okazję pływania doskonale spisują się baterie srebrowe, ze względu na wysoką wydajność energetyczną. Baterie Rayovac 357 / SR44 to sprawdzone ogniwo firmy doskonale znanej wszystkim użytkownikom aparatów słuchowych i implantów ślimakowych.

Opakowanie zawiera 10szt. baterii.

Marka

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe.Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta.Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Baterie do pływania 357 / SR44 używane przez użytkowników procesora mowy są alternatywą dla baterii do aparatów słuchowych. Baterie te są zamiennikiem baterii słuchowych 675 / PR44.

Baterie do pływania różnią się tym, że nie potrzebują tlenu do aktywacji, dlatego świetnie spisują się zasilając procesor mowy opakowany w wodoszczelne opakowanie, które nie wpuszcza do środka tlenu, a tym samym uniemożliwia działanie normalnie do tego przeznaczonych baterii do implantu ślimakowego.

Baterie do pływania, to w istocie baterie srebrowe 357 / SR44. Są to baterie przeznaczone do zasilania mechanizmu zegarka kwarcowego, ale ze względu na wysoką wydajność energetyczną lepiej nadają się do użycia do zasilania procesora mowy niż baterie alkaliczne o tym samym rozmiarze. Ostatecznie można użyć baterii alkalicznych, ale dobrej marki. Będą one oznaczone symbolem LR44. Trzeba jednak pamiętać, że będą dawały gorszy komfort korzystania z implantu ślimakowego niż baterie srebrowe.