Duracell-basic-duralock-lr20-d-mn1300-baterie-alkaliczne-goenergia
Duracell Duralock LR20 / D baterie alkaliczne
18 listopada 2016
Varta-energy-lr3-aaa-mn2400-4103-micro-ministilo-am4-goenergia
Varta Energy LR03 / AAA baterie alkaliczne
18 listopada 2016

Rayovac LR03 / AAA baterie alkaliczne 1.5V MN2400 Micro Ministilo

5.60 48.00 

  • Baterie o długim okresie przechowywania
  • Dedykowane do zabawek, latarek, radia, pilotów itp.
  • Nie wylewają, chronią Twoje urządzenie
  • Oznaczenia: LR03 / AAA / R03 / MN2400 / E92 / Micro / AM4 / Ministilo
  • Napięcie: 1,5V
  • Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
  • Made in Germany
Wyczyść

Baterie alkaliczne Rayovac Maximum Plus LR03 / AAA mają długi okres przechowywania. Dzięki odpowiednim zabezpieczeniom nie wylewają – chronią Twoje urządzenie. Odpowiednie do zasilania urządzeń o dużym poborze mocy. Produkt dostępny w wariancie blister 4 szt.

Baterie Rayovac są doskonałym wyborem dla osób poszukujących dobrej jakości baterii w przystępnej cenie. Baterie te są produkowane w fabryce w Niemczech z zastosowaniem najnowszych technologii. Są przeznaczone do zasilania zabawek, urządzeń bezprzewodowych, takich jak myszki komputerowe czy zdalne wyzwalacze. Doskonale spiszą się też jako źródło zasilania latarek, odbiorników radiowych itp.

Baterie Rayovac są produkowane przez koncern Varta, należący do Spectrumbrands. Jest to firma mająca ponad stuletnie doświadczenie w produkcji baterii zarówno konsumenckich, jak i specjalistycznych najwyższej jakości. Spectrumbrands jest autoryzowanym dostawcą ogniw specjalistycznych dla armii USA.

Specyfikacja baterii:

Typ: LR3 / AAA

Waga: 11g

Wymiary: 10,5 / 44,5mm

Liczba sztuk

4 szt., 8 szt., 40 szt.

Brand

Rayovac

Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe. Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta. Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.