Varta LR3 / AAA Longlife baterie alkaliczne MN2400 / 4103
10 maja 2019
Varta LR6 / AA Longlife baterie alkaliczne MN1500 / 4906
10 maja 2019

Varta LR6 / AA Longlife Power baterie alkaliczne MN1500 / 4906

6.48 60.00 

SKU: brak Kategorie: ,

Typ: AAA LR6
Pojemność ok. 2850mAh – do 10 % lepsza od baterii konkurencyjnych
dedykowane dla urządzeń o wysokim poborze mocy
do 10% więcej energii dzięki technologii Triple Energy Fusion
opakowanie – blister 4 szt.
Made in Germany

Varta Longlife Power to baterie o wysokiej jakości i pojemności. Produkowane są w Niemczech, co gwarantuje utrzymanie jakości dla wszystkich ogniw. Dzięki technologii Triple Energy Fusion, maja nawet o 10 % większą pojemność. Nowa linia baterii zastępuje popularne dotąd baterie High Energy.

Baterie Varta Longlife POWER, wyprodukowane są w nowej technologii, pozwalającej wydłużyć czas przydatności baterii do 10 lat!

Baterie dostępne w wariantach 4 szt. / 8 szt. / 40 szt.

Typ: AAA LR6
Pojemność ok. 2850mAh – do 10 % lepsza od baterii konkurencyjnych
dedykowane dla urządzeń o wysokim poborze mocy
do 10% więcej energii dzięki technologii Triple Energy Fusion
opakowanie – blister 4 szt.
Made in Germany

Brand

Varta

Varta z pewnością zainteresuje użytkowników nowoczesnych urządzeń, ze względu na nacisk jaki kładzie na jakość swoich produktów. Varta to ekspert w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych. To firma z prawie 130-letnią tradycją w produkcji ogniw energetycznych. Baterie Varta produkowane są w Niemczech i spełniają wszystkie międzynarodowe normy narzucone na producentów ogniw energetycznych. Wiąże się to nie tylko z wysokimi standardami produkcji, ale też z dbałością o ochronę środowiska, a tym samym np. z wyeliminowaniem rtęci. Wszystkie najpopularniejsze baterie Varta AA i AAA oraz pozostałe baterie alkaliczne zostały podzielone według przydatności, tak żeby konsument mógł łatwo stwierdzić jakie baterie są mu potrzebne. Są trzy linie baterii. Żółte (baterie Energy) to wytrzymałość, niebieskie baterie (High Energy), to dużo energii, baterie czerwone (Max Tech) to precyzja zasilania. Opracowane technologie wzięły się z doświadczenia i bezkompromisowej jakości, które już w czasach pierwszych lotów kosmicznych, pozwoliły zasilać aparaty Niela Armstronga podczas jego misji księżycowej. W chwili obecnej żyjemy w erze urządzeń mobilnych. Varta dostrzega tę zmianę i koncentruje się na rozwoju linii produkujących baterie guzikowe i specjalistyczne, zasilające np. zegarki czy aparaty słuchowe oraz akumulatorki do elektronicznych urządzeń domowych i osobistych. Varta Consumer znajduje się obecnie wśród trójki najbardziej innowacyjnych firm w tej branży, w Europie.

Varta Microbattery

Varta Microbattery to część wydzielona z grupy Varta, zajmująca się głównie produkcją baterii guzikowych i specjalistycznych baterii litowych. Baterie guzikowe, to baterie do aparatów słuchowych, baterie litowe i baterie srebrowe do zegarków. Specjalistyczne litowe baterie guzikowe i cylindryczne są przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, często jednak stanowią podstawowe źródło zasilania urządzeń produkowanych, bądź używanych w zakładach przemysłowych. Baterie Varty Microbattery są dobrze znane użytkownikom takich urządzeń medycznych jak aparaty słuchowe. Varta oferuje je pod marką POWER ONE i ECOPACK. Baterie Power One są jednymi z najpopularniejszych baterii do aparatów słuchowych na rynku. Do ich technologicznego rozwoju firma Varta Microbattery przywiązuje dużą wagę, dlatego jako pierwsza wprowadziła baterie cynkowo-powietrzne bez rtęci o porównywalnych parametrach do tych używanych wcześniej. Baterie słuchowe Power One są przystosowane do pracy z nowoczesnymi aparatami słuchowymi obsługującymi łączność WI-FI, a w związku z tym mającymi duże zapotrzebowanie na energię.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.