Ładowarka Varta LCD Ultra Fast Charger AA / AAA
Ładowarka Varta LCD Ultra Fast Charger AA / AAA
18 listopada 2016
Ładowarka TechnoLine BC-250 AA / AAA (BC-250)
Ładowarka TechnoLine BC-250 AA / AAA (BC-250)
18 listopada 2016

Ładowarka Varta LCD Charger + USB i 12V adapter samochodowy

SKU: LADVarLCDx4 Kategoria:

62.99 

Na stanie

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)
blank
Typ Varta: 57070
Rozmiary akumulatorków: AA/HR6 i AAA/HR3
Rodzaj akumulatorków: Ni-MH
Ładowanie: 2 lub 4 komory
Prąd ładowania AAA: 350 mA
Prąd ładowania AA: 2 akumulatorki 1400 mA, 4 akumulatorki 700 mA
 • Niebieski wyświetlacz LCD
 • Ładuje do 4 akumulatorów
 • 2/4 AA lub 2/4 AAA
 • Szybkie ładowanie (2-4 godziny)
 • Funkcja sprawdzenia poziomu naładowania
 • Ładowanie przez USB (na przykład za pomocą laptopa, do ładowarki dołączony jest kabel USB)
 • Możliwość ładowania na całym świecie (100-240 V)
 • 12V adapter samochodowy
 • Funkcja Trickle Charge utrzymuje naładowane akumulatory w pełnej gotowości do użycia
 • Ładowarka wykrywa uszkodzone akumulatory oraz niewłaściwy sposób ich włożenia
 • Funkcja Minus Delta V
 • Kontorla temperatury
 • Timer (wyłącznik czasowy) zapobiega przegrzaniu się akumulatorów
 • 3 lata gwarancji

blankPlus X Award- nagroda dla innowacyjnych technologii, honoruje producentów za jakość. Nagroda Plus X Award wyróżnia produkty, które są innowacyjne, przyszłościowe i posiadają co najmniej jedną cechę „Plus X” – dodatkową wartość produktu.

blank

ENERGY STAR to odznaczenie, które przyznaje się produktom elektronicznym charakteryzującym się oszczędnością zużycia energii. Aby zdobyć to wyróżnienie ładowarka nie może przekraczać założonych limitów zużycia prądu i odznaczać się wysoką wydajnością.

Marka

Varta

Varta Consumer

Varta z pewnością zainteresuje użytkowników nowoczesnych urządzeń, ze względu na nacisk jaki kładzie na jakość swoich produktów. Varta to ekspert w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych. To firma z prawie 130-letnią tradycją w produkcji ogniw energetycznych. Baterie Varta produkowane są w Niemczech i spełniają wszystkie międzynarodowe normy narzucone na producentów ogniw energetycznych. Wiąże się to nie tylko z wysokimi standardami produkcji, ale też z dbałością o ochronę środowiska, a tym samym np. z wyeliminowaniem rtęci. Wszystkie najpopularniejsze baterie Varta AA i AAA oraz pozostałe baterie alkaliczne zostały podzielone według przydatności, tak żeby konsument mógł łatwo stwierdzić jakie baterie są mu potrzebne. Są trzy linie baterii. Żółte (baterie Energy) to wytrzymałość, niebieskie baterie (High Energy), to dużo energii, baterie czerwone (Max Tech) to precyzja zasilania. Opracowane technologie wzięły się z doświadczenia i bezkompromisowej jakości, które już w czasach pierwszych lotów kosmicznych, pozwoliły zasilać aparaty Niela Armstronga podczas jego misji księżycowej. W chwili obecnej żyjemy w erze urządzeń mobilnych. Varta dostrzega tę zmianę i koncentruje się na rozwoju linii produkujących baterie guzikowe i specjalistyczne, zasilające np. zegarki czy aparaty słuchowe oraz akumulatorki do elektronicznych urządzeń domowych i osobistych. Varta Consumer znajduje się obecnie wśród trójki najbardziej innowacyjnych firm w tej branży, w Europie.

Varta Microbattery

Varta Microbattery to część wydzielona z grupy Varta, zajmująca się głównie produkcją baterii guzikowych i specjalistycznych baterii litowych. Baterie guzikowe, to baterie do aparatów słuchowych, baterie litowe i baterie srebrowe do zegarków. Specjalistyczne litowe baterie guzikowe i cylindryczne są przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, często jednak stanowią podstawowe źródło zasilania urządzeń produkowanych, bądź używanych w zakładach przemysłowych. Baterie Varty Microbattery są dobrze znane użytkownikom takich urządzeń medycznych jak aparaty słuchowe. Varta oferuje je pod marką POWER ONE i ECOPACK. Baterie Power One są jednymi z najpopularniejszych baterii do aparatów słuchowych na rynku. Do ich technologicznego rozwoju firma Varta Microbattery przywiązuje dużą wagę, dlatego jako pierwsza wprowadziła baterie cynkowo-powietrzne bez rtęci o porównywalnych parametrach do tych używanych wcześniej. Baterie słuchowe Power One są przystosowane do pracy z nowoczesnymi aparatami słuchowymi obsługującymi łączność WI-FI, a w związku z tym mającymi duże zapotrzebowanie na energię.
blank

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.