Rayovac Implant PRO+ 675 / PR44 baterie do implantów
18 listopada 2016
Varta HR9V akumulatorki NiMH
Varta HR9V akumulatorki NiMH
18 listopada 2016

Power One Implant Plus 675 / PR44 baterie słuchowe do implantów

14.90 338.00 

 • Baterie Power one IMPLANT Plus pasują do wszystkich implantów na baterie typu 675.
 • Jako jedyne baterie, są polecane przez producenta implantów firmę Cochlear.
 • Są wzmocnione.
 • Mają napięcie zwiększone nawet do 1,9V.
 • Nie zawierają rtęci Hg0%.
 • Napięcie 1,45V.
 • Data przydatności: min. 2022 r.
 • Wyprodukowane w Niemczech.
 • Bezpośrednio od producenta.
Wyczyść

Baterie Power One Implant Plus P675 / PR44

dostępne w wariantach: 6 szt. 30 szt. 60 szt. 120 szt.

Cechy baterii:

 • Baterie polecane przez producentów implantów Cochlear TM oraz Nucleus.
 • Zwiększone napięcie do 1,9V pozwala na stabilne zasilanie każdego implantu.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free).
 • Wygodny blister pozwala na pojedyncze wyjmowanie baterii.
 • Data przydatności: min. 2022 r.
 • Wymiary: 11,6 x 5,4 mm.
 • Baterie wyprodukowane w Niemczech.
 • Bezpośrednio od producenta.

Baterie Power One Implant Plus, są przeznaczone do pracy w implantach ślimakowych i procesorach mowy. Spełniają swoje zadania dzięki ekstremalnie zwiększonej wydajności prądowej i długiej żywotności. Baterie Power One implant plus działają długo i zachowują stabilne napięcie w czasie używania.

Dedykowane są dla implantów firm Cochlear TM oraz Nucleus. Firma Cochlear TM, poleca baterie POWER ONE IMPANT PLUS, robiąc w tym zakresie wyjątek. Żadne inne baterie dostępne na rynku, nie są oficjalnie polecane przez producenta implantów i procesorów mowy.

Kupując baterie Power One Implant Plus w sklepie GoEnergia, masz pewność pochodzenia i jakości baterii. Sprowadzamy baterie bezpośrednio od producenta. Nasze baterie mają długie daty przydatności, są transportowane i przechowywane w odpowiednich warunkach.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt., 150 szt.

Brand

Varta

Varta Consumer

Varta z pewnością zainteresuje użytkowników nowoczesnych urządzeń, ze względu na nacisk jaki kładzie na jakość swoich produktów. Varta to ekspert w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych. To firma z prawie 130-letnią tradycją w produkcji ogniw energetycznych. Baterie Varta produkowane są w Niemczech i spełniają wszystkie międzynarodowe normy narzucone na producentów ogniw energetycznych. Wiąże się to nie tylko z wysokimi standardami produkcji, ale też z dbałością o ochronę środowiska, a tym samym np. z wyeliminowaniem rtęci. Wszystkie najpopularniejsze baterie Varta AA i AAA oraz pozostałe baterie alkaliczne zostały podzielone według przydatności, tak żeby konsument mógł łatwo stwierdzić jakie baterie są mu potrzebne. Są trzy linie baterii. Żółte (baterie Energy) to wytrzymałość, niebieskie baterie (High Energy), to dużo energii, baterie czerwone (Max Tech) to precyzja zasilania. Opracowane technologie wzięły się z doświadczenia i bezkompromisowej jakości, które już w czasach pierwszych lotów kosmicznych, pozwoliły zasilać aparaty Niela Armstronga podczas jego misji księżycowej. W chwili obecnej żyjemy w erze urządzeń mobilnych. Varta dostrzega tę zmianę i koncentruje się na rozwoju linii produkujących baterie guzikowe i specjalistyczne, zasilające np. zegarki czy aparaty słuchowe oraz akumulatorki do elektronicznych urządzeń domowych i osobistych. Varta Consumer znajduje się obecnie wśród trójki najbardziej innowacyjnych firm w tej branży, w Europie.

Varta Microbattery

Varta Microbattery to część wydzielona z grupy Varta, zajmująca się głównie produkcją baterii guzikowych i specjalistycznych baterii litowych. Baterie guzikowe, to baterie do aparatów słuchowych, baterie litowe i baterie srebrowe do zegarków. Specjalistyczne litowe baterie guzikowe i cylindryczne są przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, często jednak stanowią podstawowe źródło zasilania urządzeń produkowanych, bądź używanych w zakładach przemysłowych. Baterie Varty Microbattery są dobrze znane użytkownikom takich urządzeń medycznych jak aparaty słuchowe. Varta oferuje je pod marką POWER ONE i ECOPACK. Baterie Power One są jednymi z najpopularniejszych baterii do aparatów słuchowych na rynku. Do ich technologicznego rozwoju firma Varta Microbattery przywiązuje dużą wagę, dlatego jako pierwsza wprowadziła baterie cynkowo-powietrzne bez rtęci o porównywalnych parametrach do tych używanych wcześniej. Baterie słuchowe Power One są przystosowane do pracy z nowoczesnymi aparatami słuchowymi obsługującymi łączność WI-FI, a w związku z tym mającymi duże zapotrzebowanie na energię.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.