Duracell Activair DA13 / PR48 baterie do aparatów słuchowych
3 lutego 2017
Ecopac Varta 13 / PR48 baterie do aparatów słuchowych
Ecopack Varta 13 / PR48 baterie do aparatów słuchowych – 6 szt.
3 lutego 2017

Power One 13 MF / PR48 baterie do aparatów słuchowych

7.60 139.00 

 • Działają długo i niezawodnie
 • Przystosowane do współpracy z bezprzewodowymi akcesoriami Wi-Fi
 • Nie zawierają rtęci
 • Napięcie 1,45V
 • Pojemność: ok. 310 mAh
 • Data przydatności: min 2022 r.
 • Baterie wyprodukowane w Niemczech
 • Sprowadzane bezpośrednio od producenta
Wyczyść

Baterie Power One 13 MF / PR48

dostępne w wariantach 6 szt. 30 szt. 60 szt. 120 szt.

Cechy baterii:

 • Wyprodukowane w nowej technologii.
 • Niezawodnie współpracują z aparatami pod dużym obciążeniem.
 • Prawidłowo zasilają aparat podczas współpracy z urządzeniami Wi-Fi.
 • Mają długą nalepkę ułatwiającą wkładanie baterii do komory aparatu.
 • Nie zawierają rtęci.
 • Napięcie 1,45V
 • Data przydatności: min. 2022 r.
 • Wymiary: 5,8 x 3,6 mm
 • Wyprodukowane w Niemczech
 • Sprowadzane bezpośrednio od producenta.

Baterie Power One działają długo w każdych warunkach pogodowych, nawet w hałaśliwym otoczeniu. Są doskonale zabezpieczone, z zastosowaniem najnowszych technologii przy wytwarzaniu specjalnej folii PTFE. Nie wylewają i chronią Twój aparat przed uszkodzeniem.

Baterie słuchowe Power One przez cały czas działania utrzymują stałe napięcie 1,45V, przez co aparat słuchowy doskonale działa i  niezawodnie współpracuje z akcesoriami Wi-Fi. Baterie Power One działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.

Nie zawierają rtęci, są przyjaźniejsze dla środowiska naturalnego od baterii poprzedniej generacji.

 

Baterie Power One są zapakowane w bardzo dobrze zaprojektowane blistry, utrzymujące je na miejscu i pozwalające na pojedyncze wyjmowanie baterii. Są też wyposażone w długie nalepki zabezpieczające przed aktywacją baterii, które jednocześnie ułatwiają umieszczanie baterii w komorze aparatu słuchowego, zwłaszcza osobom starszym, z ograniczonymi możliwościami ruchowymi.

Power One Mercury Free, posiada wszystkie certyfikaty wymagane przez prawo UE i jest zakwalifikowany jako produkt medyczny klasy1.

Baterie Power One są produkowane w fabryce w Niemczech. Kupując te baterie w sklepie GoEnergia, otrzymujesz produkt sprowadzany bezpośrednio od producenta.

Wszystkie baterie do aparatów słuchowych są oznaczone w ten sam sposób. Oprócz oznaczeń numerycznych, mają oznaczenia kolorystyczne, przypisane poszczególnym numerom baterii:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Power One Mercury Free, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Liczba sztuk

6 szt., 30 szt., 60 szt., 120 szt.

Brand

Varta

Varta Consumer

Varta z pewnością zainteresuje użytkowników nowoczesnych urządzeń, ze względu na nacisk jaki kładzie na jakość swoich produktów. Varta to ekspert w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych. To firma z prawie 130-letnią tradycją w produkcji ogniw energetycznych. Baterie Varta produkowane są w Niemczech i spełniają wszystkie międzynarodowe normy narzucone na producentów ogniw energetycznych. Wiąże się to nie tylko z wysokimi standardami produkcji, ale też z dbałością o ochronę środowiska, a tym samym np. z wyeliminowaniem rtęci. Wszystkie najpopularniejsze baterie Varta AA i AAA oraz pozostałe baterie alkaliczne zostały podzielone według przydatności, tak żeby konsument mógł łatwo stwierdzić jakie baterie są mu potrzebne. Są trzy linie baterii. Żółte (baterie Energy) to wytrzymałość, niebieskie baterie (High Energy), to dużo energii, baterie czerwone (Max Tech) to precyzja zasilania. Opracowane technologie wzięły się z doświadczenia i bezkompromisowej jakości, które już w czasach pierwszych lotów kosmicznych, pozwoliły zasilać aparaty Niela Armstronga podczas jego misji księżycowej. W chwili obecnej żyjemy w erze urządzeń mobilnych. Varta dostrzega tę zmianę i koncentruje się na rozwoju linii produkujących baterie guzikowe i specjalistyczne, zasilające np. zegarki czy aparaty słuchowe oraz akumulatorki do elektronicznych urządzeń domowych i osobistych. Varta Consumer znajduje się obecnie wśród trójki najbardziej innowacyjnych firm w tej branży, w Europie.

Varta Microbattery

Varta Microbattery to część wydzielona z grupy Varta, zajmująca się głównie produkcją baterii guzikowych i specjalistycznych baterii litowych. Baterie guzikowe, to baterie do aparatów słuchowych, baterie litowe i baterie srebrowe do zegarków. Specjalistyczne litowe baterie guzikowe i cylindryczne są przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, często jednak stanowią podstawowe źródło zasilania urządzeń produkowanych, bądź używanych w zakładach przemysłowych. Baterie Varty Microbattery są dobrze znane użytkownikom takich urządzeń medycznych jak aparaty słuchowe. Varta oferuje je pod marką POWER ONE i ECOPACK. Baterie Power One są jednymi z najpopularniejszych baterii do aparatów słuchowych na rynku. Do ich technologicznego rozwoju firma Varta Microbattery przywiązuje dużą wagę, dlatego jako pierwsza wprowadziła baterie cynkowo-powietrzne bez rtęci o porównywalnych parametrach do tych używanych wcześniej. Baterie słuchowe Power One są przystosowane do pracy z nowoczesnymi aparatami słuchowymi obsługującymi łączność WI-FI, a w związku z tym mającymi duże zapotrzebowanie na energię.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.