Duracell 312 Baterie do aparatu słuchowego + Spray OHO 50 ml
3 czerwca 2019
Energizer Industrial LR3 AAA baterie alkaliczne
5 czerwca 2019

Duracell 675 Baterie do aparatu słuchowego + Spray OHO 50 ml

77.69 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

Mocne i wydajne baterie Duracell Activair, teraz w zestawie z płynem pielęgnacyjnym do aparatów słuchowych i wkładek usznych OHO Spray – 50 ml.

Baterie Duracell Activair DA 675 / PR44 + płyn do czyszczenia i dezynfekcji aparatów słuchowych i wkładek usznych OHO Spray – 50 ml.

Cechy baterii Duracell:

 • Baterie wyprodukowane w najnowszej, wzmocnionej formule.
 • Pasują do każdego aparatu słuchowego zasilanego bateriami typu 675.
 • Specjalna nalepka Easy Tab ułatwia wyjmowanie baterii z pudełka i wkładanie do aparatu.
 • Mają najwygodniejszy blister, wśród wszystkich marek baterii słuchowych.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free).
 • Napięcie 1,45V.
 • Pojemność: ok. 650 mAh.
 • Wymiary: 11,6 x 5,4 mm.
 • Baterie wyprodukowane w Niemczech.
 • Data przydatności: min. 2022 r.
 • Bezpośrednio od producenta.

Baterie Duracell Activair, nie zawierają rtęci i należą do najbardziej wydajnych baterii na rynku. Posiadają nalepkę zabezpieczającą Easy Tab, dzięki której zaaplikowanie baterii jest dużo prostsze. Dzięki doskonałym parametrom, często są uzywane jako zamiennik do implantów oraz do innych urządzeń specjalistycznych.

Baterie słuchowe Duracell 675 przez cały czas działania, utrzymują bardzo stabilne napięcie. Działają dobrze w szerokim zakresie temperatur: od -10 stC do +50 stC. Są doskonale przystosowane do współpracy z aparatami słuchowymi obsługującymi łączność Wi-Fi. Z tego powodu, cieszą się dużą popularnością wśród ludzi aktywnych.

Baterie Duracell Activair mają wygodne pudełko, dzięki któremu łatwo się je przechowuje. Bez problemu zabierzesz ze sobą zapasowe baterie i schowasz w torebce czy plecaku, a one będą na swoim miejscu, zawsze do Twojej dyspozycji.

 • Klienci, zgodnie twierdzą, że używanie baterii Duracell Activair jest najwygodniejsze.
 • Baterie Duracell Activair są zgodne z normami Unii Europejskiej.
 • Baterie Duracell Activair są najlepiej postrzeganą marką baterii do aparatów słuchowych, w Polsce.

 

OHO Spray

 • Pojemność 50 ml
 • Nie niszczy powierzchni lakierowanych
 • Butelka wyposażona w atomizer
 • Skutecznie i szybko dezynfekuje czyszczoną powierzchnię

Marka

Duracell

Baterie Duracell

Duracell jest naturalnym wyborem dla każdego, kto chce uruchomić swoje urządzenie na baterie i wygodnie z niego korzystać. Wybierając baterie Duracell zapomnisz o problemach z zasilaniem. Od samego początku produkty Duracella były tworzone z myślą o najwyższej jakości. Formułę baterii alklaicznych, czyli takich które dłużej działają od zwykłych, cynkowych, a przy tym nie wylewają, wymyślono specjalnie dla producentów aparatów fotograficznych z wbudowanymi lampami błyskowymi. Były to i nadal są, bardzo prądożerne urządzenia. Duracell, od samego początku, aż do tej pory jest pionierem w produkcji tych ogniw. Baterie Duracell były dostarczane do Kodaka, Polaroida a także Agfy. Potem przyszedł czas na użytkowników prywatnych. Kampania z zabawką królika, tak spopularyzowała te baterie, że do dzisiaj są one synonimem wysokiej jakości ogniw zasilających wszelkiego typu urządzenia. Sukces ten ma solidne podstawy, w postaci parametrów baterii Duracell. Celem firmy było dostarczenie baterii działającej dłużej od innych baterii, mającej stabilną charakterystykę rozładowania, nie wylewającej i rozpoznawalnej… Udało się. Z tego powodu Duracell to pierwsza bateria, która działała na księżycu i pierwszy wybór wielu klientów na całym świecie. Duracell to jednak nie tylko producent niezawodnych baterii alkalicznych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek guzikową baterię do aparatów słuchowych. Jest także niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości ogniw litowych i akumulatorów o wysokiej pojemności. Akumulatorki Duracell bezproblemowo zasilają urządzenia o dużym poborze mocy. Działają długo i można je ładować nawet 2000 razy. Dzięki temu Duracell w znaczącym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Inne produkty Duracella również są produkowane z myślą o wpływie na nasze otoczenie. Baterie alkaliczne już od wielu dziesięcioleci, nie zawierają metali ciężkich. Ciężka praca nad innowacyjnością baterii Duracell oraz dbałość o pozytywną, wizualną identyfikację marki sprawiają, że Duracell zawsze walczy o pierwsze miejsce na podium, wśród producentów baterii, na całym świecie.

Fonident

Fonident

Producent akcesoriów do higieny i pielęgnacji aparatów słuchowych oraz wkładek usznych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.