Duracell 10 Baterie do aparatu słuchowego + Spray OHO 50 ml
3 czerwca 2019
Duracell 312 Baterie do aparatu słuchowego + Spray OHO 50 ml
3 czerwca 2019

Duracell 13 Baterie do aparatu słuchowego + Spray OHO 50 ml

77.69 

Aktualnie brak produktu w magazynie.
Zapytaj o ten produkt

Mocne i wydajne baterie Duracell Activair, teraz w zestawie z płynem pielęgnacyjnym do aparatów słuchowych i wkładek usznych OHO Spray – 50 ml.

Baterie Duracell Activair DA13 / PR48 + Płyn do czyszczenia aparatów słuchowych i wkładek usznych OHO Spray – 50 ml

Cechy baterii Duracell:

 • Baterie wyprodukowane w najnowszej formule.
 • Są bardzo mocne. Działają stabilnie nawet pod dużym obciążeniem.
 • Unikalny blister i nalepki Easy Tab maksymalnie ułatwiają używanie baterii.
 • Nie zawierają rtęci (mercury free).
 • Napięcie 1,45V.
 • Data przydatności: min. 2022 r.
 • Wymiary: 5,8 x 3,6 mm
 • Baterie wyprodukowane w Niemczech

Duracell Activair należą do najbardziej wydajnych baterii na rynku. Wygodne opakowanie ułatwia przechowywanie baterii i noszenie ich przy sobie, a długa nalepka Easy Tab sprawia, że wkładanie baterii do aparatu słuchowego jest bardzo łatwe, nawet dla osób z ograniczeniami ruchowymi.

Baterie Duracell Activair działają dobrze w szerokim zakresie temperatur: od -10 stC do +50 stC. Dzięki zwiększonemu napięciu do 1,45V oraz utrzymywaniu stabilnego napięcia aż do całkowitego rozładowania, są przystosowane do współpracy z aparatami słuchowymi obsługującymi łączność Wi-Fi. Z powodu tych ulepszeń, cieszą się dużą popularnością wśród ludzi aktywnych.

Klienci, zgodnie twierdzą, że używanie baterii Duracell Activair jest wygodniejsze, niż baterii słuchowych innych marek.

Baterie Duracell Activair są zgodne z normami Unii Europejskiej. Dzięki udoskonalonej formule eliminującej rtęć, lepiej chronią środowisko naturalne.

Baterie Duracell Activair są najlepiej postrzeganą marką baterii do aparatów słuchowych, w Polsce.

 

OHO Spray

 • Pojemność 50 ml
 • Nie niszczy powierzchni lakierowanych
 • Butelka wyposażona w atomizer
 • Skutecznie i szybko dezynfekuje czyszczoną powierzchnię

Marka

Duracell

Baterie Duracell

Duracell jest naturalnym wyborem dla każdego, kto chce uruchomić swoje urządzenie na baterie i wygodnie z niego korzystać. Wybierając baterie Duracell zapomnisz o problemach z zasilaniem. Od samego początku produkty Duracella były tworzone z myślą o najwyższej jakości. Formułę baterii alklaicznych, czyli takich które dłużej działają od zwykłych, cynkowych, a przy tym nie wylewają, wymyślono specjalnie dla producentów aparatów fotograficznych z wbudowanymi lampami błyskowymi. Były to i nadal są, bardzo prądożerne urządzenia. Duracell, od samego początku, aż do tej pory jest pionierem w produkcji tych ogniw. Baterie Duracell były dostarczane do Kodaka, Polaroida a także Agfy. Potem przyszedł czas na użytkowników prywatnych. Kampania z zabawką królika, tak spopularyzowała te baterie, że do dzisiaj są one synonimem wysokiej jakości ogniw zasilających wszelkiego typu urządzenia. Sukces ten ma solidne podstawy, w postaci parametrów baterii Duracell. Celem firmy było dostarczenie baterii działającej dłużej od innych baterii, mającej stabilną charakterystykę rozładowania, nie wylewającej i rozpoznawalnej… Udało się. Z tego powodu Duracell to pierwsza bateria, która działała na księżycu i pierwszy wybór wielu klientów na całym świecie. Duracell to jednak nie tylko producent niezawodnych baterii alkalicznych. Firma jako pierwsza wprowadziła na rynek guzikową baterię do aparatów słuchowych. Jest także niekwestionowanym liderem w produkcji wysokiej jakości ogniw litowych i akumulatorów o wysokiej pojemności. Akumulatorki Duracell bezproblemowo zasilają urządzenia o dużym poborze mocy. Działają długo i można je ładować nawet 2000 razy. Dzięki temu Duracell w znaczącym stopniu przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Inne produkty Duracella również są produkowane z myślą o wpływie na nasze otoczenie. Baterie alkaliczne już od wielu dziesięcioleci, nie zawierają metali ciężkich. Ciężka praca nad innowacyjnością baterii Duracell oraz dbałość o pozytywną, wizualną identyfikację marki sprawiają, że Duracell zawsze walczy o pierwsze miejsce na podium, wśród producentów baterii, na całym świecie.

Fonident

Fonident

Producent akcesoriów do higieny i pielęgnacji aparatów słuchowych oraz wkładek usznych.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.