blank
Energizer Max AA / LR6 Power Seal MN1500 / AM3
10 maja 2019
blank
Baterie do aparatu słuchowego Rayovac 10 + spray do czyszczenia aparatów OHO 50 ml
24 maja 2019

Baterie do aparatu słuchowego Rayovac 13 + płyn do czyszczenia aparatów OHO 50 ml

65.99 

(zmień, jeśli chcesz kupić więcej niż 1 opakowanie)

Baterie Rayovac

 • Wyprodukowane w nowej technologii Active Core Technology.
 • Działają sprawnie z aparatami obsługującymi akcesoria Wi-Fi.
 • Baterie Rayovac 13 EMF zostały wzmocnione, są zapakowane w nowy blister.
 • Sprowadzane bezpośrednio od producenta.
 • Nie zawierają rtęci.
 • Napięcie 1,45V.
 • Pojemność 310 mAh.
 • Data przydatności min. 2022 r.
 • Wyprodukowane w UK.

OHO Spray

 • Pojemność 50 ml
 • Nie niszczy powierzchni lakierowanych
 • Butelka wyposażona w atomizer
 • Skutecznie i szybko dezynfekuje czyszczoną powierzchnię

Baterie do aparatów słuchowych Rayovac 13 EMF / PR48

Baterie Rayovac Extra są jedną z najczęściej kupowanych marek w Polsce i na świecie. Mają teraz nową, udoskonaloną formułę, dzięki której działają długo bez względu na warunki atmosferyczne i warunki otoczenia. Dawniej baterie słuchowe działały nawet o połowę krócej, kiedy było suche powietrze, np. w czasie mrozów i pomieszczeniach ogrzewanych kaloryferami. Teraz znacznie zmniejszono wpływ warunków otoczenia.

Pojemność konkretnej baterii zależy od warunków w jakich pracuje aparat słuchowy. Przy średnim obciążeniu baterie Rayovac Extra 13 EMF mają pojemność ok. 310 mAh.

Baterie Rayovac Extra Advanced utrzymują stabilne napięcie, aż do momentu całkowitego rozładowania, co znacząco wpływa na komfort ich używania. Są pod tym względem jednymi z najlepszych na rynku. Działają sprawnie w szerokim zakresie temperatur, od -10 stC. do +50 stC.

Nowe baterie Rayovac Premium Pack, są zapakowane w wygodniejsze blistry, lepiej utrzymujące baterie na miejscu. Mają też dłuższe nalepki zabezpieczające baterie przed aktywacją, które ułatwiają umieszczanie baterii w komorze aparatu słuchowego.

Kupując baterie Rayovac Extra Advanced Premium Pack w naszym sklepie, zyskujesz produkt najwyższej jakości o długiej dacie przydatności. Sprowadzamy baterie bezpośrednio od producenta.

Rayovac Extra Advanced 13 / PR48 Premium Pack

 • Napięcie 1,45V
 • Nie zawierają rtęci (mercury free)
 • Data przydatności: min. 2022 r.
 • Baterie wyprodukowane  UK

Baterie do aparatów słuchowych oznaczone są numerami i kolorami:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Rayovac Extra Advanced EMF Premium Pack, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

 

OHO – płyn do czyszczenia aparatów słuchowych i wkładek usznych.

Płyn służy do szybkiej dezynfekcji aparatów słuchowych bądź wkładek usznych. Butelka wyposażona jest w wygodny atomizer do spryskania dezynfekowanej powierzchni. OHO Spray nie niszczy powierzchni lakierowanych.

Pojemność opakowania 50ml

Marka

Fonident

Fonident

Producent akcesoriów do higieny i pielęgnacji aparatów słuchowych oraz wkładek usznych.

Rayovac

Baterie Rayovac

Rayovac jest ekspertem i nr 1 na świecie w produkcji baterii do aparatów słuchowych. W większości krajów Europy, Azji, Ameryki, Australii i Afryki pacjenci wybierają baterie do aparatu słuchowego Rayovac do zasilania swoich urządzeń. Rayovac skonstruował i wyprodukował pierwsze ogniwo do zasilania aparatu słuchowego w pierwszej połowie XX w. i od tamtego czasu nieustannie pracuje nad innowacyjnością swoich baterii. Baterie Rayovac oprócz długiego czasu działania, cechuje stabilna charakterystyka rozładowania, co oznacza precyzyjne zasilanie aż do momentu rozładowania baterii. Jest to bardzo ważne w przypadku urządzeń tak wymagających, jak aparaty słuchowe. Rayovac to nie tylko baterie guzikowe do zasilania urządzeń medycznych. Znakiem firmowym Rayovaca jest wieloletnie doświadczenie w konstruowaniu nietypowych ogniw zasilających. Rayovac od czasów II wojny światowej współpracuje z armią Stanów Zjednoczonych, zaopatrując wojsko w dedykowane systemy zasilania. Bateria Rayovac znalazła się także na pokładzie wahadłowca Endeavor podczas jego misji kosmicznej, co świadczy o zaufaniu do baterii Rayovac najbardziej wymagającego klienta. Globalny zasięg firmy ma decydujący wpływ na optymalizację procesu produkcyjnego baterii i na jego wpływ na środowisko naturalne. Rayovac stosuje standardy zawarte we wszystkich normach międzynarodowych dotyczących produkcji baterii. Skutkuje to m.in. wycofaniem rtęci, jako składnika wkładu baterii, a także wprowadzeniu opakowań, które w całości nadają się do recyklingu.
blank

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.