baterie do aparatów słuchowych 312
Baterie do aparatów słuchowych Power One 312 / PR41
3 lutego 2017
Duracell Activair 675 / PR44 baterie do aparatów słuchowych
3 lutego 2017

Ecopack Varta 312 / PR41 baterie do aparatów słuchowych – 6 szt.

6.80 

Aktualnie brak produktu w magazynie.
Zapytaj o ten produkt

 • Działają długo
 • Najlepszy stosunek jakości do ceny
 • Nie zawierają rtęci
 • Napięcie 1,4V
 • Pojemność ok. 180 mAh
 • Data przydatności: min. 2019 r.
 • Wyprodukowane w fabryce w Niemczech
 • Sprowadzane bezpośrednio od producenta

Baterie do aparatów słuchowych Ecopack 312, to najlepiej ekonomicznie uzasadniony zakup, wysokiej jakości produktów firmy Varta Microbattery. Baterie te produkowane są w Niemczech z wykorzystaniem wiedzy zdobytej przy produkcji marek Power One i Duracell Activair. Cechują się mniejszą wrażliwością na warunki atmosferyczne, od baterii poprzedniej generacji. Nie zawierają rtęci, są bezpieczniejsze dla środowiska naturalnego. Baterie Ecopack utrzymują stabilne napięcie w czasie używania, działają dobrze w szerokim zakresie temperatur: od -10 stC. do +50 stC.

Kupując baterie Ecopack w sklepie GoEnergia, otrzymujesz produkt z długą datą przydatności, sprowadzany bezpośrednio od producenta.

Baterie słuchowe Ecopack 312, zapakowane są w blistry umożliwiające wyjmowanie pojedynczych baterii, a przy tym dobrze utrzymujące pozostałe baterie na miejscu.

Wszystkie baterie do aparatów słuchowych są oznaczone w ten sam sposób. Oprócz oznaczeń numerycznych, mają oznaczenia kolorystyczne, przypisane poszczególnym numerom baterii:

 • Baterie typu 10 / PR70 mają żółte oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 13 / PR48 mają pomarańczowe oznaczenia kolorystyczne umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 312 / PR41 mają brązowe oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach
 • Baterie typu 675 / PR44 mają niebieskie oznaczenia umieszczone na blistrach i kartonikach

UWAGA!!!

Baterii słuchowych nie można sprawdzać, zdejmując nalepkę zabezpieczającą baterie przed aktywacją. Po odklejeniu nalepki baterie zużywają się nawet jeśli nie są umieszczone w aparacie słuchowym. Rozładują się w czasie od 3 do 4 tygodni.

Baterie Ecopack Mercury Free, ze względu na wysokie możliwości prądowe nadają się do zasilania wymagających stabilnego zasilania innych energochłonnych urządzeń medycznych i podsłuchowych.

Marka

Varta

Baterie i akumulatorki Varta

Varta z pewnością zainteresuje użytkowników nowoczesnych urządzeń, ze względu na nacisk jaki kładzie na jakość swoich produktów. Varta to ekspert w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych. To firma z prawie 130-letnią tradycją w produkcji ogniw energetycznych.Baterie Varta produkowane są w Niemczech i spełniają wszystkie międzynarodowe normy narzucone na producentów ogniw energetycznych. Wiąże się to nie tylko z wysokimi standardami produkcji, ale też z dbałością o ochronę środowiska, a tym samym np. z wyeliminowaniem rtęci.Wszystkie najpopularniejsze baterie Varta AA i AAA oraz pozostałe baterie alkaliczne zostały podzielone według przydatności, tak żeby konsument mógł łatwo stwierdzić jakie baterie są mu potrzebne. Są trzy linie baterii. Żółte (baterie Energy) to wytrzymałość, niebieskie baterie (High Energy), to dużo energii, baterie czerwone (Max Tech) to precyzja zasilania. Opracowane technologie wzięły się z doświadczenia i bezkompromisowej jakości, które już w czasach pierwszych lotów kosmicznych, pozwoliły zasilać aparaty Niela Armstronga podczas jego misji księżycowej.W chwili obecnej żyjemy w erze urządzeń mobilnych. Varta dostrzega tę zmianę i koncentruje się na rozwoju linii produkujących baterie guzikowe i specjalistyczne, zasilające np. zegarki czy aparaty słuchowe oraz akumulatorki do elektronicznych urządzeń domowych i osobistych.Varta Consumer znajduje się obecnie wśród trójki najbardziej innowacyjnych firm w tej branży, w Europie.

Varta Microbattery

Varta Microbattery to część wydzielona z grupy Varta, zajmująca się głównie produkcją baterii guzikowych i specjalistycznych baterii litowych. Baterie guzikowe, to baterie do aparatów słuchowych, baterie litowe i baterie srebrowe do zegarków. Specjalistyczne litowe baterie guzikowe i cylindryczne są przeznaczone dla użytkowników domowych i firm, często jednak stanowią podstawowe źródło zasilania urządzeń produkowanych, bądź używanych w zakładach przemysłowych.Baterie Varty Microbattery są dobrze znane użytkownikom takich urządzeń medycznych jak aparaty słuchowe. Varta oferuje je pod marką POWER ONE i ECOPACK. Baterie Power One są jednymi z najpopularniejszych baterii do aparatów słuchowych na rynku. Do ich technologicznego rozwoju firma Varta Microbattery przywiązuje dużą wagę, dlatego jako pierwsza wprowadziła baterie cynkowo-powietrzne bez rtęci o porównywalnych parametrach do tych używanych wcześniej. Baterie słuchowe Power One są przystosowane do pracy z nowoczesnymi aparatami słuchowymi obsługującymi łączność WI-FI, a w związku z tym mającymi duże zapotrzebowanie na energię.

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.