Baterie CR2032

Baterie to wyjątkowe akcesoria, które sprawiają, że używane przez nas na co dzień przedmioty dosłownie ożywają! Bez nich nie działałby urządzenia mobilne, zegarki, piloty oraz pozostałe przenośne urządzenia elektroniczne. Dlatego szukając baterii do codziennego użytku, warto zadbać o to, żeby były one jak najbardziej wytrzymałe i niezawodne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Taka właśnie jest bateria litowa CR2032. Ta wyjątkowa bateria odznacza się długą żywotnością i jest chętnie wykorzystywana przez profesjonalistów posługujących się wymagającym sprzętem.

Gdzie kupić wysokiej jakości baterie CR2032?

Baterie typu CR2032 cieszą się dużą popularnością, więc bez problemu można znaleźć je w ofertach wielu producentów. Warto jednak pamiętać, że jakość baterii zależy nie tylko od firmy, która ją wyprodukowała, lecz także warunków jej przechowywania. Dlatego zawsze warto zwrócić uwagę na renomę sklepu, w którym robisz zakupy. Gdzie kupić baterie, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania?

Takim miejscem jest Goenergia. Na naszej stronie znajdziesz wysokiej jakości baterie CR2032 od sprawdzonych i zaufanych dostawców w pełni funkcjonalne i gotowe do użytku. Nasze baterie to doskonałe produkty z długą datą przydatności do zużycia.

Bateria CR2032 3V

Jakie właściwości ma bateria CR2032 3V? Przede wszystkim cechuje ją długi czas pracy, co więcej, jej okres trwałości wynosi aż 10 lat! Oznacza to, że odpowiednio przechowywana po dekadzie wciąż nadaje się do użytku.

Ponadto, tego typu bateria jest odporna na temperatury. Producenci gwarantują, że będzie działać bez zarzutu nawet w ekstremalnych warunkach, od -10 do +60 stopni Celsjusza. Baterie CR2032 3V są także bardzo lekkie, co sprawia, że świetnie sprawdzają się w przenośnym sprzęcie, na przykład, nadajnikach itp.

Bateria CR2032 3V – wysoka jakość i atrakcyjna cena

W ofercie sklepu Goenergia zaskoczy Cię nie tylko szeroki asortyment, ale również wyjątkowo przystępna cena naszych produktów. Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy! Oprócz baterii CR2032 3V wśród naszych propozycji znajdziesz również bogaty wybór innych typów baterii alkalicznych, akumulatorów i baterii specjalistycznych. Zapraszamy na zakupy!