Baterie do aparatów słuchowych 312 / PR41

Bateria do aparatów słuchowych PR41 to bateria stworzona z myślą o niewielkich i wygodnych aparatach słuchowych. Te nowoczesne baterie aktywowane są po ekspozycji na powietrze, co sprawia, że ich stosowanie jest wyjątkowo łatwe. Długość pracy, chociaż w dużej mierze zależy od warunków atmosferycznych oraz indywidualnych wymogów stosujących je osób, wynosi około 10 dni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Nowoczesne baterie słuchowe 312 / PR41 dostępne w asortymencie GoEnergia to baterie całkowicie bezpieczne, wyprodukowane bez dodatku szkodliwej rtęci. Ich stosowanie jest wyjątkowo proste, a użycie brązowego oznaczenia dodatkowo ułatwia wybór odpowiedniego modelu baterii.

Baterie do aparatu słuchowego 312

Każda bateria PR41 dostępna w naszej ofercie ma napięcie zwiększone do 1,45 V, które pozwala na współpracę z innymi akcesoriami przez łącze Wi-Fi. Takie rozwiązanie zwiększa komfort korzystania z aparatów słuchowych.

W hurtowni GoEnergia znajdziesz baterie słuchowe 312 znanych firm, takich jak Rayova, Duracell, Power One oraz Energizer. Są to uznani producenci, stosujący w swoich urządzeniach najnowsze technologie, które korzystnie wpływają na wszystkie aspekty jakości baterii, takie jak żywotność, wygoda i bezpieczeństwo stosowania.

Oferowane przez nas baterie zostały dokładnie opisane, więc bez problemu wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom i przyzwyczajeniom.

Bateria pr41

Oprócz baterii, w naszej hurtowni przygotowaliśmy dla Ciebie również praktyczne zestawy, w skład których wchodzi wybrany model baterii oraz specjalny płyn w sprayu OHO, służący do czyszczenia i dezynfekcji aparatów słuchowych. Zarówno baterie, jak i zestawy sprzedawane są przez nas w wyjątkowo przystępnych cenach.

Jeśli interesują Cię inne modele, niż baterie do aparatu słuchowego 312 / PR41, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W GoEnergia znajdziesz szeroki wybór baterii oraz akcesoriów. Wszystkie oferowane przez wyroby są najwyższej jakości i pochodzą prosto od producentów.