Baterie do aparatów słuchowych 13 / PR48

Bateria typu 13 / PR48 to najpopularniejszy typ baterii słuchowych. Dlatego zadbaliśmy o to, żeby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie najlepsze baterie tego typu. Te baterie zaskoczą Cię łatwością obsługi, żywotnością oraz najwyższą jakością, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Baterie do aparatu słuchowego 13

W naszej ofercie znajdziesz baterie znanych firm, takich jak Duracell, Rayovac, Power One oraz Energizer. Wszystkie baterie typu 13 zostały oznaczone pomarańczową naklejką, dzięki której bez problemu wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

Proponowane przez nas baterie 13 do aparatu słuchowego to modele, które nie zawierają toksycznej rtęci. Są zatem całkowicie bezpieczne dla użytkownika. Co więcej, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, takim jak Easy Tabs (Duracell) czy Active Core (Rayovac), odznaczają się dłuższą żywotnością i wygodą użytkowania. Wszystkie nasze modele baterii działają z urządzeniami WiFi (Duracell Activair, Rayovac i Power One). Przy każdym modelu znajdziesz dokładny opis, który ułatwi Ci podjęcie decyzji w kwestii zakupu.

Nasze baterie są również bardziej odporne na warunki atmosferyczne, w tym zmiany temperatur oraz wilgotność powietrza, a odpowiednio przechowywane w temperaturze pokojowej, zachowują swoje właściwości nawet przez cztery lata. Wszystkie baterie zapakowane są w nowe blistry oraz pochodzą bezpośrednio od producenta.

Bateria pr48

Jednak to nie wszystkie zalety naszych baterii. W Go Energia kupisz wyroby najwyższej jakości w wyjątkowo przystępnych cenach. Co więcej, oprócz baterii, w naszym sklepie mamy dla Ciebie także zestawy, w skład których wchodzi bateria oraz bezpieczny płyn do czyszczenia i dezynfekcji aparatów słuchowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz baterie najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.