Aparat słuchowy na niebieskim tle - jakie baterie do aparatu słuchowego?
Jakie baterie do aparatów słuchowych?
17 maja 2019
Bateria do zegarka — na co zwrócić uwagę?
4 lipca 2019

Power One, dlaczego warto wybrać te baterie do swojego aparatu słuchowego?

Osoby mające problem ze słuchem mogą obecnie korzystać z nowoczesnych aparatów, które w znacznym stopniu ułatwiają codzienną komunikację z otoczeniem. Jednak takie urządzenia wymagają odpowiedniego zasilania, które będzie działać niezawodnie, bez względu na okoliczności. Dlatego wybierając baterie do aparatów słuchowych, warto postawić na Power One, które spełniają najwyższe normy jakościowe.

Niemiecki producent

Producentem linii baterii Power One jest marka Varta Microbattery, która jest jednym z najważniejszych liderów w swojej branży na świecie. Jednak w przeciwieństwie do swojej konkurencji, firma produkuje swoje baterie w fabrykach w Niemczech, dlatego spełniają one wszelkie normy obowiązujące na obszarze Unii Europejskiej. Sam proces produkcji jest praktycznie w pełni zautomatyzowany, co pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia błędu ludzkiego do minimum.
W ofercie dostępne są następujące rozmiary baterii do aparatów słuchowych:

  • Power One 10,
  • Power One 13,
  • Power One 312,
  • Power One 675.

Niezawodność i duża żywotność

Obecnie produkty niemieckiej marki są całkowicie pozbawione rtęci, dzięki czemu są bardziej przyjazne środowisku. Jednocześnie seria Power One Implant Plus ma zbliżoną wydajność do swoich rtęciowych poprzedników, akumulatorki wykazują dużą odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne, w tym zwiększoną wilgotność powietrza. To wszystko zasługa zastosowanej przy produkcji technologii PTFE oraz potrójnego uszczelniania. Dodatkowo baterie do aparatu słuchowego marki mają obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, która gwarantuje stabilność oraz ochronę przed korozją.
Na tle innych produktów tego typu Power one wyróżnia też zwiększona żywotność baterii. Przy produkcji wykorzystano technologię katody, która zapewnia nie tylko wydłużony czas działania, ale także wysokie i stałe napięcie. Również łatwa obsługa baterii przemawia na ich korzyść, produkt zaopatrzono w długi uchwyt, który ułatwia instalację, dlatego wystarczy dosłownie kilka sekund, a bateria jest gotowa do użycia!