Podstawowe informacje o bateriach do aparatów słuchowych
13 marca 2018
Aparat słuchowy na niebieskim tle - jakie baterie do aparatu słuchowego?
Jakie baterie do aparatów słuchowych?
17 maja 2019

Duracell ActivAir – baterie, którym możesz zaufać

Duracell ActivAir, baterie najmocniejsze i najwygodniejsze w użyciu.

Nowoczesny aparat słuchowy potrzebuje większej mocy, dlatego najlepiej wyposażyć go w baterie cynkowo-powietrzne Duracell ActivAir. Produkt spełnia wszystkie cechy, których można się spodziewać po tej legendarnej marce, jest niezawodny i wygodny w użyciu.

Wydajność i bezpieczeństwo

Wybierając baterie do aparatów słuchowych ActivAir, możesz liczyć na ich doskonałą efektywność. Produkt charakteryzuje się wysoką gęstością nagromadzonego ładunku, przez co jest jednym z najbardziej wydajnych w swojej klasie. Przekłada się to na wydłużony czas działania, aparatów o dużym poborze mocy. Jedna bateria słuchowa wystarczy na 7 dni nieustannej pracy! Produkt dodatkowo wzbogacono o System Duralock Power Preserve, który wydłuża żywotność baterii Duracell, kiedy nie są one używane. Dzięki temu obniżają się koszty użytkowania. Baterie słuchowe tej marki to też bezpieczny wybór, nawet w ekstremalnych sytuacjach nie wylewają, są bowiem hermetycznie szczelne i odporne na zwiększone ciśnienie, w przeciwieństwie do wielu podobnych produktów.

Wygoda i funkcjonalność

Korzystając z Duracell ActivAir, otrzymujesz nie tylko mocne baterie, ale też wyjątkowo funkcjonalne. Baterie te mogą być wykorzystywane w każdym aparacie słuchowym, który jest zasilany bateriami typu 10,13, 312 oraz 675. Te ostatnie baterie są także wykorzystywane do zasilania implantów ślimakowych i procesorów mowy. Poza tym można je montować w wielu innych urządzeniach medycznych, współpracują też z akcesoriami do aparatów. Producent zadbał też o komfort użytkownika. Dlatego baterie Duracell są zaopatrzone w wygodne nalepki EasyTab, których wydłużony kształt znacznie ułatwia aplikację w komorze aparatu, a także zabezpiecza przed przemieszczaniem i wysuwaniem się baterii. Poza tym każdy z rozmiarów baterii ma inny kolor, przez co o pomyłce nie może być mowy.

Najlepszy produkt na rynku

Duracell ActivAir to baterie, którym zaufały już miliony użytkowników na całym świecie doceniając ich wysoką jakość. Dzięki ogromnej wydajności zakup baterii Duracell Activair z pewnością się opłaci. Z powodu wysokiej gęstości energetycznej, jest to najbardziej ekonomiczny produkt na rynku. Dla zwiększenia Twojej wygody, możesz kupić baterie w pakietach obejmujących od 1 do 20 blistrów.